TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Kummitustorni all - Page 2 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Kummitustorni all - Page 2 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Kummitustorni all - Page 2 Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Kummitustorni all - Page 2 Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Kummitustorni all - Page 2 Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Kummitustorni all

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:21 am

"Koperdasime, sa ütled?" küsis tüdruk vaikselt, hääletoon muutunud kraadi võrra külmemaks ja silmad tumenenud. "Ega meil erilist valikut polnud. Sa, kas töötasid Hitleri heaks või su tapeti. Lihtne." vastas tüdruk külmalt. Ta sulges silmad ja hingas korra-par välja, et saavutada oma rahulikkus jälle. Muidugi sai ta aru, et see polnud poisi süü, et ta sedasi küsis. See polnud kellegi süü. See oli tema süü, et ta suutis järjekordselt närvi minna.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:24 am

"No jah.." pomises poiss lihtsalt. Tema oli alati sõjast eemale suutnud hoida, ja kui mõni idu teda ka taga ajas, siis leidis ta oma ilusa lõpu. Ega Toy'l selle vastu midagi ei olnud, et ta saak vahepeal talle ise sülle oli jooksnud. "Siis ei läinud hästi." see lause kõlas suht kahtlaselt, aga midagi muud Felix öelda ka ei osanud, parem on vist mitte rääkida, muidu keerab midagi pekki veel.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:29 am

Teadmata, mis ta sisse läks, hakkas Elvira äkitselt naerma. Vaikselt, kuid ikkagi naerma. Ta ei teadnud, kas see oli Toy teadmatus, midagi muud öelda või nende kohmakas vaikus, mis nüüd nende vahele laskus. Taibates, et tema naer võis olla poisi silmis kummaline, püüdis tüdruk ennast vaost hoida. "Vabandust, et sedasi naerma hakkasin," vastas tüdruk, hakkates vaikselt kogelema. Pekki, pekki, pekki! kirus tüdruk ennast püüa nüüd normaalne olla!
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:33 am

Toy muigas tahtmatult. Ta oli aegade jooksul igasuguseid näinud ja ei pidanud tüdrukut imelikuks, et too naerma hakkas. Pigem tundis lihtsalt kergendust, et see eelnev jututeema tüdruku tuju väga palju mõjutanud ei olnud. "Mis nii naljakas oli?" uuris Felix.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:39 am

""Siis ei läinud hästi." See sinu lause oli ausalt öeldes kahtlane," vastas tüdruk nüüd rahulikumalt, kuid ikkagi kostus naerutoont tema hääles. "Ma olen kuulnud igasuguseid asju. Alates kirumisest lõpetades vabandustega, mis mulle korda ei lähe. Kuid see... see oli, midagi teistsugust," ladus tüdruk kõik välja, tundes ennast kummalisel viisil mugavalt.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:42 am

Toy naeris selle peale. "Ma olengi kahtlane." arvas poiss. "Ma kaalusin ka kusjuures vabandamist." mainis ta siis. Oleks viisakas olnud ju, aga noh, kui korda ei läinud haldjale, siis poleks see ka väga vajalik olnud, nii et ta oli oma lausega siiski rahul. Vähemalt oli tüdruk naerma hakanud. Luks värk, eks.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:51 am

"Kuid, kas sa ei arva, et see on imelik kui sa vabandad mingi asja pärast, mis pole sinu süü?" küsis Elvira uudishimulikult. Just selle pärast oli ta tavaliselt inimeste juurest kiiresti minema läinud. Kuid kuhu ta siit oleks saanud minna? Mitte kuhugi. Seda teadis nii tema kui Toy. "Ning ma ei ütleks, et saa oled kahtlane. Olen näinud palju imelikemaid olevusi kui sina. vastas tüdruk lohutavalt.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:54 am

"No jah, kuidas võtta. Ma oleks pigem selle pärast vabandanud, et ma selle kohta küsisin." lausus Toy. Kui ta teadnud oleks, et Hitlerist nii suur probleem on siis ta oleks võinud ju proovida toda ära ka tappa, või kellegi teise saata. TondiLossist ei pääsenud jah hetkel kuhugi. Felix noogutas jälle. Ka tema oli kahtlasemaid näinud, kuid ta ei pidanud vajalikuks seda mainida.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 10:01 am

"Sa ei teadnud. See pole, midagi mille pärast vabandada," vastas Elvira lihtsalt. "Ma võiksin küsida ka mõnda huvitavat asja. Näiteks, kas keegi sellest Lossist on sulle tähtis?" küsis tüdruk, ise imestades, miks ta seda tegi. Okey, Toy oli kena ja ta iseloom oli ka tore. Peaaegu nagu ühel teisel noormehel... Elvira raputas pead, et sellest mõttest lahti saada. Sellest oli möödas juba 50 aastat ja praegu peaks ta olema juba pensionieas.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 10:05 am

"Kui sa nii ütled." lausus Toy. Sellele küsimusele, mis tüdruk esitas oli üpris keeruline vastata, nii et esimese raksuga kehitas poiss lihtsalt õlgu. "Võib-olla." lausus ta oma mälu pingutades. Ta ei olnud oma tunnetes siiski eriti kindel, ja päris kindlasti ei kavatsenud ta öelda, kellele ta parasjagu mõtles. Haldjal pole nii kiiresti tema orientatsiooni vaja teada. "Aga sul?" üritas ta täpsemini vastamisest kõrvale hiilida, üpris lapsikult, kuid mis siis ikka. Elab üle.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 10:15 am

Tüdruk muigas kui poiss õlgu kehitas. "Ma ei mõelnudki, et sa ütled midagi. See oli lihtsalt väike näida, kummalistest äkk-küsimustest," vastas Elvira puid, poisi selja taga, vaadates. Kuigi päev oli lähenemas, säilis metsas ikkagi see tontlik pimedus ja selle varjud. Tüdruk sulges silmad ja manas esile oma tule. Tema paremkäe nimetisõrme otsa tekkis väike tuli, mis kummalisel põhjusel teda lohutas. "Ning mul pole, kedagi olnud juba viiskümmend aastat. Tegelikult võib öelda, et isegi kauem," vastas tüdruk õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 10:24 am

Poiss noogutas kergelt. Äkk küsimused olid mõnikord toredad, aga mõnikord ei olnud. See sõltus ilmselt sellest kes kellelt ja mida küsis. Toy silmitses seda tuld, kui ta mõtles, mida tüdruku lause peale öelda. Sisuliselt ei olnud temal ka ju mitte kedagi. "Mul pole kunagi kedagi olnud." lausus poiss kergelt muiates. Ja ega ta ei kahetsenud ka. Sellest võlts-suhtest mis tal kunagi oli, olid ikka väga halvad mälestused, õnneks see polnud eriti kaua kestnud. Ta aitas kunagi mingi tüdruku välja sellega, et tema poissi mängis.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 10:52 am

Tüdruk vaatas skeptiliselt poisi suunas kui see ütles, et tal pole kunagi kedagi olnud. Ta oli ju üle 1000 aasta vana ning, kas mehevajadused ei andnud endast siis tunda? Muidugi ei julgenud Elvira seda küsida. SEE oli liiga isiklik küsimus. Korraga tundis tüdruk, kuidas ta kõht endast tunda andis, mille tulemusel ta leek natukene värises. Neiu tõusis püsti ja vaatas poisi silmadesse. "Sa, midagi süüa ei taha?" küsis ta, hoides pead natukene viltu.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 10:59 am

Neid vajadusi sai teisiti ka rahuldada. Oma üheöö suhteid ta üldiselt ei lugenud selle alla, et tal keegi oli, võimidagi, ta tavaliselt ei teadnud kaaslase nimegi. See oli jah liiga isiklik küsimus. "Sõltub, mida." arvas poiss samuti püsti tõustes.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 11:29 am

OT: Kas sa kuuled kõiki mu mõtteid!? Shocked

Elvira mõtles hetke, et kas poiss kuuleb ta mõtteid. Kui jah, siis arvatavasti oli tal tekkinud juba arusaam, et ta on mingi väga kummaline isik. Aye! "Mul on hetkel tunne, et võiks ära süüa kasvõi terve rebase," vastas tüdruk, püüdes varjata oma kõhu tühjuse tunnet.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 11:42 am

OT: Mida? c:

Kõik olid kummalised, mõni lihtsalt rohkem, kui teised. "Siis tuleb leida mingi rebane, kui sa just midagi muud ei taha." arvas poiss. Ta võis midagi teha, aga tal läks sellega tavaliselt suhteliselt kaua aega. Vira sureks ennem nälga ära.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 11:48 am

OT: Nvm XD Kas haldjad võivad juua looma verd? Question

Tüdruk mõtles hetke. Ta polnud kindel, kas peaks võtma lihtsama tee, et otsib siit samast metsast midagi või läheb parem kööki tagasi ja võtab sealt midagi. Lõpuks otsustas ta, et saab äkki ka siin hakkama. "Ma pole tegelikult kindel... Üldjuhul ma teen iseendale süüa aga ma pole kindel, kas sa oled võimeline mu sööki alla neelama," kukalt piinlikult kratsides. Yea, ta teadis oma söögi tegemist skille.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 11:59 am

OT: Oh juudas, mai teagi. Mina ei teinud rasside tutvustust ju.. Haldjad on tavaliselt pigem loomasõbrad, võinii, ma ei näe põhjust, miks nad jooma peaksid, aga kui sa tahad siis võib.

"Ma võin midagi teha, kui sa ütled, mida sa tahad." arvas Toy. Tüdrukul vähem tööd, peab ainult mingi lõkke tegema, kui nad seal samas teha kavatsevad. Poiss muigas, kui tüdruk kukalt kratsis. Ta ei uskunud, et haldjas nüüd nii halb ka on.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 12:12 pm

OT: Ok ma võtan siis lihtsalt siis mingi linnu XD

Tüdruk mõtles natukene ja taipas siis, et ta võib saada mõne oma vihavaenlasest kätte - kullid ja pistrikud. "Kuidas sa suhtud kanalihasse?" küsis ta, märkas ühte nendest lindudes puu otsas, teda oma tigedate silmadega vaadates.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 12:14 pm

OT: Okay c:

Mida tegi kana puuotsas? "Kana on hea." arvas Toy. Kanaliha oli ta lemmik, kuigi nende lindude veri ei kõlvanud juua. Kusjuures köök oli lähemal, kui mets, aga noh, õues oli samas mõnusam, kui kuskil sees.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 12:21 pm

"Me võime teha, et ma lähen püüan mõne nendest mõttetutest lindudest kinni," Elvira näitas lindude suunas, "ja siis võime minna kööki." Mitte jäänud poisi vastust ootama, kõndis tüdruk kiiresti lähima puu juurde, kust üks pistrik teda teraselt vaatas. Neiu ronis aeglaselt puu otsa, sosistades linnule heatahtlikke sõnu. Jõudnud linnu juurde, istus Elvira tema kõrvale ja kutsus ta oma sülle. Lind vaatas teda oma viltuse peaga, kuid lõpuks kõndis kiiresti ta sülle. Tüdruk irvitas ja haaras linnu kõrist kinni. Hoides õrnalt, et kui vaja lasta lind lahti, kuid nii kõvasti, et ta kiiresti surmata. Samal ajal peksis lind meeletult oma nokaga tüdruku kätt.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 12:27 pm

Toy ei jõudnud midagi öelda, ja tal jäi üle ainult ootata, et tüdruk tagasi tuleks. Niisiis istus ta uuesti maha ootama. Ta ei kujutanud ette, kui kaua tüdrukul minna võis.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 12:42 pm

Neiu ootas kuni lind oli tema heledad käed peaaegu veriseks ja lõhki löönud kuni ta vilistama hakkas. Ta vilistas samat juppi, mida Toy oli enne ümisenud. Oodatus nüüd, millal poiss tuleb ja ütleb, kas see lind sobib.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 12:46 pm

Poiss ei tundnud küll vilet ära, kuid ta tõusis püsti ja läks siiski sinna, kuhu haldjas oli läinud, sest ta ei saanud aru, mis tüdrukul nüüd oli hakanud. "Jesver, mis su käega juhtus?" nõudis Toy kui ta tüdruku juurde oli roninud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 EmptyKolm Juul 25, 2012 1:20 pm

"Ütleme, et see lind taipas, mis mul plaanis oli ja hakkas vastu. Kuid kuna ma polnud kindel, kas sellest jätkub meile kahele siis otsustasin vilistada. Et äkki sa tuled," vastas tüdruk, püüdes lindu sättida, et see ei lööks, mille tulemuseks see lõi uue haava ta sõrme.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kummitustorni all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kummitustorni all
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Lossi õu :: Muud kohad-
Hüppa: