TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Kummitustorni all Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Kummitustorni all Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Kummitustorni all Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Kummitustorni all Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Kummitustorni all Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Kummitustorni all

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 3:10 pm

Toy oli üle pika aja jälle lossist välja tulnud. Poiss oli ühe rebase elupäevade lõpetanud ning seejärel mõne ringi niisama ümber lossi teinud, kuni ta kuhugi kummitustorni alla seina äärde maha istus ja kuud vaatama jäi. Talle meeldis kõige rohkem öösel väljas olla, kuid päike hakkas juba vaikselt tõusma. Õnneks tegi see seda teiselpool lossi ja ei säranud Toy'le silma.

OT: Elvira
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 3:20 pm

Elvira oli suutnud teha asja, mida ta oli endale kindla käeliselt ära keelanud - olla terve öö üleval. Kuna lossis oli olnud siis vaikne siis oli neiu lootnud, et kuuleb mingitki häält väljas. Selle ülesande oli ta edukalt sooritanud. Olles olnud üleval terve öö, ei tundnud tüdruk ikkagi väsimust.
Ta istus ühes väiksemas augus, kummitustorni küljes ja vaatas heledamaks muutumas taevast. Äkitselt kikitas Elvira kõrvu ja kuulis kellegi samme. Ta vaatas alla ja nägi mingit poissi. Ta vaikis, et saada teada, kes see olend olla võis.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 3:26 pm

Toy vaatas siis oma kuud kenasti edasi seal õnsas teadmatuses, et keegi teda kuskilt jälgib. Poiss tõmbas jalad kehale lähemale ja pani käed nende ümber ümisedes vaikselt mingit viisi, mida ta kuskilt kuulnud oli. Tahtmatult läksid mõtted vaikselt tagasi sellele osale oma minevikust, mida ta mäletas. Siiski jäi ta väliselt sama muretuks, kui ennem. Missiis, et mõtted nüüd ööst ja taevas säravast kuust ning tõusast päikesest väga kauele oli rännanud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 3:32 pm

Neiu kuulatas kui ta kuulis, et poiss oli hakkanud, midagi ümisema. Ta kummardus allapoole, hoides kätega kiviseinast kinni, roosad juuksesalgud silme ette kukkumas. Elvira lükkas ühe käega neid eemale, kuid tundus nagu oleks juustel halb tuju sisse läinud, sest need kukkusid silme ette tagasi. Tüdruk jättis selle sinna ja vaatas noormeest. "Mida sa ümised, kui küsida tohib? küsis tüdruk vaikselt.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 3:36 pm

Toy õnnis teadmatus pühiti hetkega. Poiss kargas üllatusest püsti otsidest meeletu pilguga seda, kes rääkinud oli. Mingit tüdrukut kuskil kõõlumas märgates rahunes ta maha ning istus uuesti, see kord näoga lossi seina suunas. Talle ei meeldinud mõte, et keegi ta seljataga on. "Ma ei tea." lausus ta siis lihtsalt ja ausalt. Kust tema mäletama pidi. See viis oli suhteliselt vana, ta ei mäletanud isegi, mis sajandist.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 3:43 pm

"Siis ma võin öelda, et sa ümisesid seda hästi. Kuigi, keegi võib üldse ümiseda halvasti," vastas tüdruk naeratades, kuid viimast lauset ütles vaiksemalt, ise teadmata, miks. Elvira hüppas oma august välja, maandudes vaikselt maapinnale, tundes pehmet rohtu enda all. "Võin ma küsida, kellega ma räägin? küsis tüdruk vaikselt, kirudes ennast mõttes oma vanaegse viisakuse üle.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 3:49 pm

Toy naeratas, pea kergelt viltu. Selline sõnastus ei olnud talle võõras, kuid seda polnud ammu kuskilt kuulda olnud. "Ikka võid. Ma olen Troy." lausus poiss. "Ja kellega mina räägin?" vahelduseks võis ka ju viisakas olla, võimidagi. Kuigi ta ei olnud seda kunagi eriti harrastanud. Polnud nagu kellegiga väga rääkida. Oma ohvritega ta tavaliselt juttu ei armastanud ajada.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 4:03 pm

"Mina olen Elvira," vastas tüdruk kergelt noogutades, samal ajal naeratades. Vähemalt tundus, et poisile ei teinud nalja tema võib-olla liigne viisakus. Elvira toetus vastu torni vaadates noormehe suunas. "Mis siis sind sellisel varajasel hommikutunnil siia tõi?" küsis ta, toksides jalaga ühte üksikut kivi.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 4:06 pm

Toy noogutas tüdruku nime peale ja kortsutas hetkeks õrnalt kulmu, püüdes rassi tuvastada, kuid see ei õnnestunud, nagu ka arvata oli. "Unetus." lausus poiss. Ta ei maganud ka eriti palju, kuid kui magas siis peamiselt päeval. Öösel oli kõige mõnusam õues olla, kuigi siis hakkas tal tavalislet pisut külm, kui ta ringi ei jooksnud, või kedagi taga ei ajanud. "Ja sind?"
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 4:13 pm

Neiu vaatas poisi suunas oma kuldsete silmadega ja alles nüüd taipas nii mõndagi huvitavat asja tema juures. Esiteks oli tal vägagi omapärast värvi silmad ja tema vasak kõrva meenutas rohkem mingi looma kõrva. Elviral oli suurm tahtmine küsida, kes ta täpsemalt on, kuid viskas selle mõtte koheselt peas. "Ma ei teagi ise. Tavaliselt ma öösiti väljas ei uita, kuid seal lossis oli hulluks minev vaikus, et otsustasin välja tulla," vastas tüdruk, olematu ohkega. Viimasel ajal oli tal tekkinud tunne, et kõik hoidusid omaette. See teadmine muutis ta tuju kurvaks.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 4:19 pm

Ja samas ei saa mainimata jätta Elvira enda välimust. Toy ei olnud kindel, kas tüdruk on oma juukseid värvinud, või olidki need lihtsalt roosad. "Selge." noogutas Toy "Mis värk su juustega on?" küsis ta siis. Viisakus tõmbas leebet, kuid poisil polnud sellest hetkel veel eriti kahju. Tüdruk tundus olevat üpris vana, ja seega eeldas Felix, et too oli ka ilmslet igasuguseid näinud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 4:26 pm

Tüdruk itsitas vaikselt kui poiss tema juuste kohta küsis. Tavaline küsimus. "Sa mõtled, et kas on loomulik või olen värvinud? küsis Elvira üle, kuigi ta taipas, et poiss sellele viitas. Ootamata poisi vastust, jätkas ta. "Ma sündisin tegelikult mustade juustega, kuid just enne kui ma siia jõudsin värvisin nad selliseks," vastas ta, võttes kätte oma juuksesalgu, "kuid nüüd ma olen siin päris kaua olnud ja tundub, et see värv on jäänud. Kuid, mis sinul su kõrvaga on?" küsis Elvira, silmis uudishimu, unustades korraks oma viisakuse.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 4:29 pm

Poiss kuulas siis kõik kenasti ära, eks ole. "Kena." noogutas poiss ja mõtles hetke mida tüdrukule vastata. "Mul on kehamutatsioon, õigemini oli. Hundi kõrvad mida sain sisse-välja tõmmata, aga siis ma läksin ühe tüübiga kaklema ja kaotasin ühe kõrva, teist ei ole ka võimalik enam ära kaotada." otsustas ta siis ilusasti kogu loo ära rääkida. See ei olnud eriline saladus. Toy sügas kergelt oma kõrva, nagu ta suhteliselt tihti tegi.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 4:44 pm

Korraga liikus Elvira kiiresti ning nõtkelt ja järgmisel hetkel oli ta Troy ees istumas, pea natukene viltu. "Kes sa täpsemalt oled? Ma luban, et ei hammusta kui sa ütled," vastas tüdruk naeratades, paljastades rida valgeid hambaid, mis tundusid teravad, kuid olid samasugused nagu inimesel. Mitte tugevad nagu vampiiridel, kes siin ringi liikusid.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 4:46 pm

Toy naeratas samuti, imiteerides tüdrukult, kuid tema teravad silmahambad olid tugevad nagu vampiiridel. "Ma ei usu, et sa mind hammustada jaksaks." lausus poiss lõbusalt. "Ma olen segavereline." lausus ta. Enam segaverelistesse vist enam õnneks nii halvasti ei suhtudud, kui mõned sajandid ennem, kuid ikkagi kaalus poiss pisut enne ütlemist.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 4:57 pm

"Kes teab, kes teab," vastas neiu. Seda polnud ta oodanud. Segavereline... see tundus, midagi hoopis teistsugust kui olla ühte rassi. "Millest sa siis koosned kui seda võib sedasi küsida? Haldjas ja vampiir? Või hoopis, midagi deemoniga?" küsis Elvira, tundes ennast esimest korda kergelt selles kohas. Isegi väike, imepisike, naeruturtsatus pääses ta huulte vahelt kui poiss makkis tema hamba näitamist.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 5:04 pm

"Eks ole." pomises Toy. "Vampiir-deemon. Ja sa? Ma ei ole eriti hea rasside tuvastamises." küsis poiss siis vastu. Ta tõesti ei olnud selles hea, polnud kunagi olnudki ja ilmselt ka ei hakanud olema. Ta oletas, et tüdruk oli puhtavereline. Segaverelise tuvastamisega oleks ta võib-olla isegi hakkama saanud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 5:16 pm

"Huvitav, kas ma peaksin nüüd eemale hoidma?" küsis tüdruk kavalalt "Ikkagi kaks tugevat olevust ühe sees," lisas ta täpsustavalt juurde. Neiu mõtles, kas öelda tõtt või mitte, kuid otsustas siis ikkagi esimese kasuks, sest kunagi ei teadnud, mis võimed teisel on. "Mina olen väike õrn haldjas," vastas Elvira kurva tooniga ja dramaatiliselt silmi pööritades.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 6:35 pm

"Ei peaks. Ma toitun inimestest ja loomadest, ainult." lausus poiss. Selle, et ta eriti tugev ei ole, jättis ta mainimata. Või siiski, kui tugevusest rääkida, siis ta oli isegi vampiiridest tugevam, kuid seda ainult vihasena. Ja ta ei saanud just väga tihti vihaseks. "Ma pole kunagi ühtegi haldjat lähemalt näinud." tunnistas Felix.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 7:03 pm

"Teoreetiliselt on ju inimene ju loom ja meie samuti," vastas tüdruk vaikselt, justkui iseendale öeldes seda. Elvira suutis korraks oma mõttesse vajuda kui poisi viimane lause ta üles äratas. "Tõesti?" küsis ta üllatunult "Ma peaksin nüüd mainima, et ma pole enne vampiiri ja deemoni segu näinud. Kõiki teisi küll aga mitte seda. Sa oled eriline," vastas tüdruk väikese muigega.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyTeis Juul 24, 2012 7:05 pm

"Ma tean. Aga ma ei mõelnud seda." lausus Toy. Poiss naeris kergelt. Jälle. "Ma olen päris paljusid enda suguseid näinud, aga suurem osa on suhteliselt kiiresti surma saanud." lausus ta mõtlikult. Kes süttis näiteks päikese valguse käes põlema, nagu need vampiirid juttudest ja kes lihtsalt vananes, võimisiganes vigasid veel segaverelistel küljes olla võis.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyKolm Juul 25, 2012 7:52 am

Elvira kuulas poissi säravate silmadega. Surma? Seda juhtus küll. "Räägi endast, midagi, Toy. Kus sa sündisid ja, kuidas sa siia jõudsid?" pakkus tüdruk, nihkudes natukene lähemale, kuid säilitades viisakat tistantsi. Samuti märkas ta, et taevas oli juba päris valgeks läinud. Loodetavasti see ei seganud poissi.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyKolm Juul 25, 2012 8:25 am

Toy muigas. Väga palju ta rääkida ei kavatsenud, aga natuke võis ju. "Ma ei mäleta, kus ma sündisin." tunnistas poiss. "Sellest on juba üle tuhande aasta ka möödas." mainis ta. "Siin lossis olen ma tegelt teist korda juba. Eksisin ära." võttis ta siis üpris lühidalt kokku. Ega ta täpsemalt eriti ei mäletanud ja kui ka oleks mäletanud, siis haldjale ikka rääkinud ei oleks. Võõras ikkagi põhimõtteliselt. "Räägi ka endast midagi." see kõlas käsuna, kuid polnud nii karmilt mõeldud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Elvira Liddell

Elvira Liddell


Postituste arv : 77
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 24/07/2012

Tegelane
Nimi: Elvira Liddell
Vanus: 18/ 82
Rass: Haldjas

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyKolm Juul 25, 2012 8:34 am

Tüdruk kergitas kulmu sõna "üle tuhande aasta". Samuti hoidis ta oma suu kinni, et mitte öelda pedofiil, sest siis kui ta kohtus inimestega... "huvitavates" olukordades siis selgus alati, et meessoost isikud olid ülivanad. "Ma sündisin üheksa aastat enne Teist maailmasõda, Saksamaal. Mõlemad vanemad said seal surma ja sellest ajast olen rännanud," vastas tüdruk muiates, sest poisi palve rääkida, kõlas rohkem nagu käsuna. Äkki ta oligi harjunud käsutama?
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all EmptyKolm Juul 25, 2012 8:38 am

Jah, pedofiil muidugi.. Toy noogutas vastuse peale. Vähemalt ei olnud tüdruk just kõige noorem, kuigi täpset vanust ta välja arvutada ei osanud. Või siis pigem ei viitsinud, kuigi ta ka ei mäletanud, millal see teine maailma sõda alguse oli saanud. Ei olnud nagu väga vajalik info tema jaoks. "Miks te üldse siis seal koperdasite kus sõda käis?" küsis poiss aeglaselt ja mõtlikult panemata eriti tähele, et ta seda valjusti ütles.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Sponsored content





Kummitustorni all Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kummitustorni all   Kummitustorni all Empty

Tagasi üles Go down
 
Kummitustorni all
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Lossi õu :: Muud kohad-
Hüppa: