TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Tornis - Page 4 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Tornis - Page 4 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Tornis - Page 4 Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Tornis - Page 4 Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Tornis - Page 4 Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Tornis

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:13 am

OT: Lol tark, löö uuesti siis.
Kick?

"Ei, ma olen sinust tegelikult lühem. Lihtsalt sa paistas kaugelt nii väiksena," teatas poiss naerdes. Troy nägi siiski noor välja ja seetõttu tundus kuidagi lühem, eks ole. Ei tea, hea loogika onju. Oli jah tore, luks värk, I guess.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:18 am

OT: Ma ei taha, see oli valus. Lammas selline. Ma ei löönud teda nii tugevasti..
Kick..

Troy naeris, jälle, eks ole, sest nii oli tore. "Kõik paistavad kaugelt väikestena." mainis poiss. Njah, seda võib-olla tõesti, pikk kondihunnik. Loogika on jah hea, eriti selle kohapeal see praegu. Luks värk jah.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:32 am

OT: No siis ära löö... D:
Kicking helps with everything, eks.

Kevin kehitas õrnalt õlgu. "Sa paistad siiski lühikesena," jäi ta siiski oma arvamusele kindlaks. Kondihunnikuks olemine ei aita ka kaasa jah, tundub veel väiksemana. Varsti on ainult luukere alles, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 9:37 am

OT: Ei löö jah, ta on liiga kaugel ka, ma sebisin endale läpaka c:
Duh.

"No, kuidas arvad." lausus Toy lihtsalt muiates. Paistis väiksena, siis paistis, eks. Oligi toredam äkki. Ei aita jah, peaks rohkem sööma võib-olla ja siis trenni tegema äkki, siis ei oleks kondihunnik, tunduks suuremana ka äkki. Äkki on jah, see ei oleks tore. Luu ja nahk.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 11:46 am

OT: Tubli.
Ma arvan, et ma hakkan võimetega jändama jälle, eks. Lololol saab vett kätte -le perverted thinking-

Paistis küll jah, eks ole. Kevin peaks nüüd minema jooksma ja mingi suurema hunniku toiduga peale lendama ja siis kõik Troy kurgust alla suruma, eks ole. Väga viisakas vist poleks, aga vähemalt ei muutu teine luukereks. Mõte on see mis loeb, right?
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 11:49 am

OT: Eks c:
Tubli laps.

See oleks päris julm üritus, aga ma arvan, et Toy elaks selle üle. Jah, mõte loeb. Nüüd kui kumbki neist enam midagi ei rääkinud hakkas Toy'le uni peale tükkima. Ta polnud päris kaua maganud ja õues saagi tagaajamine oli ka päris ära väsitanud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 12:01 pm

OT: Yaaay~

Kui väga julmaks ära kisub siis tuleb siiski lõpetada, Kevin pole eriti julm tüüp onju. Maffia mõõtu vist välja ei anna. Kevin igatahes Troy väsimust ei märganud, tema istus seal kenasti vaikselt ja jälgis tuld.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 12:06 pm

OT: c:
Düüd teeb pregu seal everybody edits'is mingit maailma. Ma olen pulgakommi kunn c:

Jah, tuleb. Eh, maffia mõõtu see tüüp päris kindlasti välja ei anna, kui ta kutsikasilmade tegemist jätkab. Aga ma eeldan, et nüüd ta seda märkas, kuna Toy pea vajus ta õla peale. Kõige lähem koht, kuhu vajuda sai. Teisele poole oleks ta teki seest välja vajunud ja üles ärganud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 12:15 pm

OT: Lollilollilollipop dalkom hage dagawa~ Või misiganes, mu rom on võssa.

Kutsikasilmadega maffiaboss, jah väga loogiline onju. Njah, nii pime ja loll ta nüüd ka ei ole, muidugi märkas. Poiss naeratas õrnalt ning kohendas tekki Troy ümber, et teisel külm ei hakkaks. Peale julmi mõtteid tuleb igaks juhuks korralikult käituda, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 12:19 pm

OT: Smart.

Päris äge maffiaboss oleks tegelt ju. Eks ole. Tubli poiss, eks ole. Toy ulpis seal unenägudes õnsas teadmatuses nendest julmadest mõtetest. Unenägu oli suhteliselt lahe. Ta sõi ühe rebase ära ja siis hõljus niisama kuskikil ringi.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 5:06 pm

OT: Ja ma jäin simsi mängima... Jälle .__.

Jah, kõigepealt võlub kõik vaenlased oma kutsikasilmadega ja siis laseb külmavereliselt maha, nii tore onju. Hea taktika, though. Toredad unenäod jah, superluks värk. Kuna poisi vestluskaaslane oli ka juba magama jäänud võttis ta ettevaatlikult kõrval olevast tugitoolist padja ning asetas selle oma pea alla. Magab ka siis veidi, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 5:15 pm

OT: Oh sind kah.. Elame üle siis, onju.

Hea taktika jah. See toimiks vist peaaegu kõigi peal. Superluks jah. Toy oli oma unenäos sellest hõljuvast kohas välja jõudnud ja kõndis nüüd lihtsalt mingit lõpmata pikka teed, mille servades olid orgid ning nende taga tühermaa. See oli ta kõige tavalisem unenägu.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 5:22 pm

OT: Ma loodan, et elame jah...

Maffiaärikatel pole tavaliselt südant, though, niiet ma pole kindel kas päris kõigi peal... Ka Kevin rändas varsti unenägude maal. Tema unenägudes oli siiski põhiline osa toidul, igasugused koogid ja küpsised. Njah, originaalne onju.

OT: Le skip?
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 5:25 pm

OT: Elame.

Siis on sitt lugu, need düüdid tule lihtsalt maha lasta, kui vaatevälja satuvad, onju. Kenad unenäod. Igatahes mõningate tundide pärast ärkas Toy vaikselt ülesse. Ta oli läbi une ühe käe kuskile Kevin'i ümber suutnud panna ja nüüd ärgates oli suhteliselt piinlik. Ta kartis teist ka üles ajada liigutamisega. Ühesõnaga oli veidi jama lugu.


OT: Skip jah, ma teen, ma arvan..
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 5:33 pm

OT: Yaaay~

On.. Palkab mõne ägeda snaipri kes kõik ohtlikud lähenejad maha laseb, eks ole. Njah, kõik võib juhtuda. Kevin oli igatahes siiani sügavas unes ja tal ei olnud nagu väga plaanis üles tõusta, vähemalt mitte väikse liigutamise peale. Kui keegi üles kavatseb ajada, siis ikka, eks.

OT: Yaaay~
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 5:35 pm

OT: Heh c:

Täpselt. Väga hea äriidee igatahes. Toy üritas siis oma kätt ettevaatlikult kätte saada, seda üpris aeglaselt enda poole tõmmates jälgides teraselt Kevin'i nägu. Oma pea oli ta ka poisi õlalt juba kenasti ära võtnud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 5:42 pm

On jah, oleme geeniused jällegi. Kevs mingil määral küll tundis Troy kätt ning kergitas õrnalt selga, mis käe ära võtmist takistas kuid üles ta siiski ei ärganud. Läbi une midagi sonides pööras ta end ringi, peaaegu diivanilt maha lennates, ning jätkas siis oma unenäo nautimisega.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 5:47 pm

Oleme jah. Toy võpatas, kui Kevin end liigutas. Oma käe sai ta ätte vähemalt peale seda, kui Kevin diivanilt peaaegu maha oleks kukkunud. Ettevaatlikult üritas ta poissi pisut paremini tagasi diivani peale sättida ja jättis selle ürituse siis katki, sättides hoopis ainult tekki ja olles valmis magaja kinni püüdma, kui tal peaks olema plaanis diivani pealt maha kukkuda.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 5:53 pm

OT: Kusjuures ma isegi kirjutan võimete tutvustust edasi c:

Nii imelik kui see ka poleks ärkas Kevin lõpuks teki sättimise tõttu üles ning haigutas laialt. "Aitäh," pobises ta õrnalt muiates ning haigutas jällegi. "Kuidas magasid?" päris ta lõpuks ja hõõrus õrnalt oma silmi, sest need ei soovinud kuidagi lahti püsida.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 5:57 pm

OT: Tubli laps c:

Toy muigas õrnalt selle 'aitäh' peale. "Hästi." vastas ta. Kael oli nüüd pisut haige selles x-asendis magamise pärast, kuid seda ta ei maininud, ei olnud tähtis, eks. "Ja sa?" vastu oli ka viisakas küsida, onju.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 6:05 pm

OT: Kui ma selle kunagi valmis saan siis ma ütlen, eks...

Kevin naeratas õrnalt ning vastas seejärel:"Üldiselt hästi, aga selg on veidi kange. Me oleks pidanud siiski vooditeni roomama." Arvatavasti oli päris huvitav vaatepilt ka kui keegi oli juhtunud mööda minema, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 6:08 pm

OT: Hea mõte.
Aga ma lähen vist praguseks. Ma kaon magama, ma pean homme 12.00 Triinuga mingi maksimarketi juures kokku saama..

Toy noogutas. "Oleks pidanud jah." Väljas oli juba valgeks ka läinud, ilmselt hakkas järgmine õhtu uuesti lähenema. "On sul kõht tühi?" küsis poiss mõne hetke pärast. Tema oma andis igatahes tunda. Ilmselt oli olnud jah.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyKolm Juul 25, 2012 6:23 pm

OT: Head ööd siis, eks ole c:

Oleks pidanud, aga aega ei saa kahjuks enam tagasi keerata. Kurb saatus, eks ole. Poiss noogutas õrnalt küsimuse vastuseks. "Lähme sööma?" päris peale viimast haigutust ning ajas end voodist püsti, voltis teki kenasti kokku ja sättis diivani peale. Kunagi hiljem viib ära, I guess.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyNelj Juul 26, 2012 4:59 am

OT: Ja tere hommikust ka siis c:
Mu telefoni aku sai tühjaks, onju. Nii, laadija suutsin ma ka saaremaale jätta ja see fucken asendus telefon mis mul praegu on hakkas kell 7.00 äratama.. Fuu..

Ei saa jah kahjuks, keebi peab jätkuvalt ajamasina leiutama. Toy noogutas selle küsimuse peale. "Mida sa süüa tahaks?" küsis ta, see oli ka vajalik info, kuskilt peab toidumaterjali sebima, siis saab sellest süüa teha. Samas võib kööki ka vaatama minna, kas keegi on sinna midagi maha jätnud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 EmptyNelj Juul 26, 2012 8:27 am

OT: Hommikust jah c:
Kick it...? Idek T__T
Kusjuures ma sain mingi iba valmis, aga idk. Lisa isa juurde/paranda/võta ära vms... Idk.. ma olen loll D:

Mingil määral natukene saaks, kui Kevin oleks valge maagiaga piisavalt tegelenud, though. Poiss kehitas igatahes õlgu:"Sind ma vist väga aidata ei saa... Vabandust, aga jahile ma sinuga ei tule." Troy kõhtu tavaline söök vist väga ei täida, right?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tornis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Tornis
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tornid :: Lõunatorn-
Hüppa: