TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Tornis - Page 5 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Tornis - Page 5 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Tornis - Page 5 Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Tornis - Page 5 Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Tornis - Page 5 Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Tornis

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorTeade
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 8:34 am

OT: c:
Ja ma leidsin oma laadija just siis ülesse, kui ma olin sulle vastuse kirjutanud ja läpaka kinni pannud c:
Jah, nägin. Kena iba on c:

Kui, eks ole. Toy muigas. "Ma ei plaaninudki jahile minna." lausus ta naeratades. Ta sai tavalise toidu peal ka elatud, ilma vere ja hingeteta muutus ta lihtsalt kohutavalt nõrgaks, ja siis oli pähpäh.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 4:33 pm

OT: No siis on tore, kui leidsid, eks.
Kas ma pean veel seal midagi tegema? Because idk ok. Tegelase tutvustusega peaks alustama... Idk.

Kevin kehitas õrnalt õlgu. "Lähme vaatame mis köögis toimub?" päris ta kergelt naeratades. Läheb siis see teine plaan käiku, tuleb vaadata kas keegi on äkki midagi sinna jätnud. Kui on on väga luks värk... Tuleb palvetada.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 4:53 pm

OT: Ja nüüd ma raisk kaotasin oma seksika mütis kuskile Viljandisse ära -.- Aga Millaga oli lahe muidu. Pilte saad siit vaatata, kui sa viitsid. http://hogwarts.forum.co.ee/t796p330-koike-koikidele-koigist-pealkiri-muutmisel
Midagi muud seal väga vist enam teha ei ole, ma arvan..

Toy noogutas ja läks siis ees selle ukse juurde tehes selle lahti ja teatades: "Nooremad ees." loogika oli kahtlane, a noh, vahet pole. Jah, lähevad vaatavad sinna, liiga palju ei tasuks loota, aga midagi head ju siiski võiks seal olla.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 5:07 pm

OT: Pähpäh D: Ma ei oska aidata ka selles osas, sorry D:
Issand see mees on äge, eks. Üldse ägedad. Aga mulle meeldib see düüd, siiski... Idek.
Yaay~?

"Aitäh," sõnas Kevs õrnalt naeratades ning keksis uksest välja. Njah, naised ees oleks ka võinud öelda ja poiss oleks ikka samamoodi keksinud, arvatavasti poleks tähelegi pannud. Või siis kui oleks ei oleks hoolinud. Lootus sureb viimasena, though.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 5:11 pm

OT: Eh, no jah. Ma üritan endale uue hankida, eks..
On jah, see prügikast ka c:

"Aga palun." lausus Toy ja läks siis Kevin'ile järele. Ta ei keksinud, pidas paremaks niisama kõndida. Muidu kukub veel äkki. Siis järgmine kord Toy ütleb, naised ees. Lootus jah jätkuval sureb viimasena. Kahtlane vend.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 5:29 pm

OT: Ürita..
Jah, see ka c:

Kevin on veidi lapselikum ka, äkki on kekslemine õigustatud. Kukkumine pole tore, kohe üldse mitte. Siis on ai-ai ja enam ei hüppa onju. Aga loodame, et poiss ei kuku siis. Ja nüüd oletame, et kenasti keksides ja kõndides jõudsid nad siis köögini, eks.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 5:39 pm

OT: Üritan..
Eks ole c:
Mingi düüd kukkus mk mölisema, kui ma talle seletada üritasin, et teistega õiendamine ei ole üldse lahe..

Oli jah õigustatud, eks ole. Loodame jah, et ei kuku. Äkki Toy jõuaks ta ennem kinni püüda, aga see ei ole eriti tõenäoline, loodame, et siski ei kuku. Jah, jõudsid köögini ja siis Troy tegi selle ukse jälle Kevin'le lahti, eks.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 5:58 pm

OT: KICK DAT BITCH~

Kevin keksis kenasti kööki sisse pärast 'aitäh' lausumist ning sammud viisid külmkapini, millest tegelikult kasu nagu ei olnud, sest külma see igatahes ei hoidnud. Pigem oli tavalise kapina kasutusel. Peaaegu sinna sisse ronides uuris ta kapi sisu. "Ega siin eriti midagi ei ole," teatas ta õrnalt õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 6:02 pm

OT: Kui ma ainult teaks, kus see värdjas elab. Siis oleks ta juba surnud, kõige piinarikkamal viisil, mis mul hetkel peas on.. -.- Ükskord keegi mu ausalt ära tapab selle pärast, et ma teisi kaitsma hakkan. Ja see neetud lits keda ma üldse kaitsma hakkasin pöördus ka pärast minu vastu. Ma ei tohi enam isegi mainida, et mu hüüdnimi juhuslikult ka Liisu on noh -.- Ma tapan kõik kes mind Liisuks enam kutsuda julgevad, ausalt. See värdjas mustas mu nime.
See piinlik hetk, kui OT'is olev tekst on postitusest endas pikem.. Oeh..

Toy läks siis Kevin'i järel sisse ja jälgis mida poiss tegi. "Me peame vist midagi muud kuskilt hankima." arvas poiss istudes lauale oma tavapärasele kohale. "Mingi looma liha sobiks?" küsis ta siis. Ta võis mõne püüda ja toiduks teha.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 7:44 pm

OT: Ei oska aidata... Lihtsalt ignoreeri neid bitche, muud moodi vist ei saa. .__.
Yeah, juhtub. On ennegi juhtunud, eks.

Kevin noogutas mõlema lause vastuseks. "Niisiis me lähme siiski jahile?" päris ta õrnalt muiates. Esimene kogemus jahiga seoses, üldiselt polnud seda enne ette tulnud. Poiss pole üldse enne ei deemonite ega ka vampiiridega sõbrustanud, nüüd sai nagu mingil määral mõlemaga seda tehtud. 2 in 1, combo, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 7:47 pm

OT: Eks ole.. Mai saa aru, mis mul viga hakkas täna.. Tho.

Toy noogutas. "Kui sa tahad siis sa võid siin ka ootata." pakkus poiss. "Kas sa tahad lindu või looma muidu?" äkki on eelistusi? Ei teadnud ju. 2 in 1 jah, tark laps. Polnud nii agressiivne see 2 in 1 ka kui puhtaverelised olema kippusid.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 7:56 pm

OT: Vihahoog?

Poiss raputas ägedalt pead:"Ei, ma tulen kaasa." Elab üle selle ühe korra, eks ole. Küsimuse peale kehitas ta lihtsalt õlgu, üldiselt oli nagu suhteliselt suva. Peaasi et lõpptulemus söödav on, eks ole. 1 in 1 ei ole tavaliselt nii hea kui 2 in 1, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 7:59 pm

OT: Mai tea..

Toy naeratas kergelt. "Okey, lähme siis metsa ja püüame sealt kellegi kinni." lausus poiss hüpates laua pealt maha ning tehes selle köögi ukse uuesti lahti, et Kevin ees välja saaks minna. 1 in 1 ei ole jah sama hea kui 2 in 1. Selle loogika järgi on 3 in 1 veel parem, võimidagi.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyNelj Juul 26, 2012 8:08 pm

OT: Ei oska aidata sellisel juhul D:

Kevin noogutas ja kõndis uksest kenast välja. "Sa ei pea mulle kogu aeg uksi avama, ma saan sellega ise ka hakkama," sõnas ta õrnalt muiates ning haaras seejärel Troy käest, et teda endaga kaasa tirida. "Sul pidi kõht tühi olema, teeks äkki kiiremini kui sa nälginult tagasi ei taha jõuda?"
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyReede Juul 27, 2012 5:28 am

OT: Eks ole. Peab lihtsalt üle elama, võimidagi.
Jesver, mai tea, kus mu aju on, aga see post tuleb väga kahtlane..

"Aga mulle meeldib uksi lahti teha." põikpäine olla oli ka jälle tore. Toy kiirendas sammu, et mitte käpuli käia, kui Kevin teda tiris. "Kiiremini võib jah teha." noogutas poiss. Siis saab kiiremini sealt kellegi kätte, saab selle kellegi verest tühjaks imeda ja siis ära praadida, et Kevin ka süüa saaks, võimidagi.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyReede Juul 27, 2012 9:55 am

OT: EI ole kahtlane, though...

Kevin kehiats õlgu, kui meeldib siis meeldib, pole midagi teha onju. Njah, käpuli pole üldse tore käia. Pärast on ai-ai onju. Jah, hea idee. Kevin ise arvatavasti lihtsalt istub ja vaatab, sest skille jahipidamiseks nagu pole. Kurb tõsiasi, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyReede Juul 27, 2012 9:58 am

OT: Minu arust on, aga noh, vahet pole vist väga, kui sinu arust ei ole.

Pole jah midagi teha, Toy kavatseb usteavamist jätkata, kui Kevin ette ei jõua. Ai-ai on päh-päh, karm tõde, eks ole. Istub ootab ja vaatab. Kõige parem idee jah, siis ei pea loomadega kaklema ega midagi. Toy üksi saab vast kellegi pisut kiiremini ka kätte. Polnud eriti meeskonna tööga harjunud, võimidagi.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyLaup Juul 28, 2012 8:25 pm

OT: .. Hey?

Nojah, las ta avab siis kui tahab. Keelata nagu ei saa, eks ole. Njah, kui Kevin loomade kallale läheks saaks ta ise enne viga kui mõni jänes või keegi. See on ka karm tõde, eks ole. Njah, meeskonnatööga harjuks ilma algajata paremini ära, I guess.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyLaup Juul 28, 2012 8:27 pm

OT: Hey jah.

Ei saa jah väga vist. Ja see ei oleks kohe üldse tore. Siis oleks vaja teda kokku lappida ja oleks üldse jama. Seda ka kindlasti. Oletame siis, et nad nüüd jõudsid metsa või kuhugi? Kus nad viimati üldse olid? Köögi ukse ees, treppide peal?
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyLaup Juul 28, 2012 8:35 pm

Jänese käest peksa saada on ka eriti tasemel muidugi, luks värk onju. Oletame, et olid metsas jah. Kevin vaatas ringi ning leidis lähedalt suuremat sorti kivi millele end istuma seadis. "Tohib ma ootan siin?" päris ta õrnalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyLaup Juul 28, 2012 8:39 pm

Luks värk jah, kuigi ega see nii hale ka ei ole. Jänesel on päris võimsad tagajalad ja hambad. Aia. Toy noogutas. "Ma lähen ja püüan siis kellegi." pomises poiss varrukaid veidi kõrgemale sättides. Neid ei olnud vaja mustaks teha jahi ajal. Felix kõndis puude vahele Kevin'ist päris kaugele ja roni siis mingi puu maale üpris lähedal asetsevale oskale. Nüüd tuli ootata, et keegi kuskilt välja ilmuks. Niisama ringi müttamine ja loomade otsimine ei viinud eriti kuhugi, düüdid jooksid eest ära, kui kuulsid, et keegi tuleb.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyLaup Juul 28, 2012 8:49 pm

Njaa, aga kui võrrelda endast palju vanema ja suurema ingliga siis... On inglil ikka päris häbi peksa saada, eks ole. Kevin noogutas õrnalt ning sättis end kivile mugavamalt istuma. Vaikselt lauluviisi ümisedes vajusid ta silmad kinni ning ta näole ilmus õrn naeratus. Poiss polnud üpris kaua metsas käinud, kuigi vanasti oli see ta lemmik koht. Kuigi üks loomake peab täna oma elu tema toitmiseks ohverdama oli ta tuju siiski hea, loota ju võib, et niipea ei tule jahiga enam tegeleda.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 EmptyPüh Juul 29, 2012 6:25 am

No siis küll jah. Toy ei pidanud puu otsas kaua ootama, üks päris paks jänes loivas peagi kohale ning poiss püüdis tolle kiiresti kinni jäädes siiski kahtlema, kas toda looma tappa. Üks põhjus miks talle inimesi süüda meeldis oli see, et ta ei kahetsenud siis nii tihti, kui loomi tappes. Siis otsustas ta, et süüa on vaja ja lõpetas jänese elu kiiresti ja hakkas siis Kevin'i juurde tagasi minema. Pisut eksis ära, aga leidis õige koha ikka üles lõpuks. "Kätte sai." lausus ta jänest kõrvupidi pisut kõrgemale tõstes.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Sponsored content





Tornis - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Tornis
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tornid :: Lõunatorn-
Hüppa: