TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Lossi Ball - Page 5 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Lossi Ball - Page 5 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Lossi Ball - Page 5 Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Lossi Ball - Page 5 Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Lossi Ball - Page 5 Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Lossi Ball

Go down 
+12
Bryce Larkin
Barbara Dunkelschrank
Edward Rose
Felix Troy Yoshiro
Kylie A. Carlile
Andrew Ferguson
Joel A. Faviere
Christina Dawson
Drake Cube
Steven C. Diaz
Isabel Dark
Lily Šaša ŠamalaYwon
16 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Kylie A. Carlile

Kylie A. Carlile


Postituste arv : 57
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 11:59 am

''Ball.'' ütles London kõvasti, et tüdruk kuuleks ja imetles teda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:02 pm

"Jap, ma ei arvanud, et siin pidusid toimub. Ma oletasin, et see on lihtsalt öömaja, kõrts vms," ütles tüdruk ja lakus maapinnale, neid kinitas oma tumepruunid juuksed kõrgesse hobusesabasse ja võttis seljalt mõõgad, "kust siin süüa jahtida saab?"
Tagasi üles Go down
Kylie A. Carlile

Kylie A. Carlile


Postituste arv : 57
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:05 pm

London vaatas tüdrukut ehmunud näoga ''Metsast.'' ütles ta kiiresti ''Tahad jahile minna?'' küsis London ja ajas hambad teravaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:07 pm

"Ma oletean, et siis suppi ei saa," ütles tüdruk leebelt ja ta näole ilmus muie, kui oli nänud poisi ehmunud nägu.
"Kas ma olen nii hirmutav?" küsis Annie.
Tagasi üles Go down
Kylie A. Carlile

Kylie A. Carlile


Postituste arv : 57
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:10 pm

''Ei lihtsalt ma pole kunagi näinud tüdrukut kes kasutab mõõkasi.'' seletas London ja vaatas Annie't muigega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:11 pm

"Nüüd siis näed," ütles tüdruk ja lisas, "tegelikult ma lähen õhtu poole, ma tahaks näha mis siin sünnib."
Tagasi üles Go down
Kylie A. Carlile

Kylie A. Carlile


Postituste arv : 57
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:15 pm

London naeratas ja ulatas enda käe ''Tohib tantsule paluda?'' küsis ta uuesti ja muigas.
Tagasi üles Go down
Felix Troy Yoshiro

Felix Troy Yoshiro


Postituste arv : 191
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 30

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:18 pm

Jay, ilma partnerita ilmus oma tavapärases riietuses saali hoides varjudesse otisi ta pilguga mõnda tuttavat. Isis't ta häirima minna ei kavatsenud kuna too jändas oma poisiga mingil tantsu teemal. Jason võttis suuna ühe üksiku laua äärde, kuid toolile istumise asemel toetus ta vastu seina seirates tantsivaid paare pilguga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:22 pm

"Tohib, aga üks tants, olgu see hea," nõudis tüdruk ja tegi oma juuksed lahti, kaotas oma tiiva ja oli valmis. Tüdruk võttis Londonil käest ja nad kõndisid koos tantsupõrandale.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:23 pm

Carolyn läks ballile tagasi ja tal oli ikka pidulik kleit seljas. Ta vaatas ringi, et Jenny't kuskilt leida, aga teda polnud kuskil. Carol jäi ikka ballile ja läks kuhugi istuma.
Tagasi üles Go down
Kylie A. Carlile

Kylie A. Carlile


Postituste arv : 57
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:25 pm

London naeratas Annie'le ja alustas tantsimist temaga. London juhtis tantsurütmis tüdrukut ja ennast, ta naeratas kogu see aeg tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Felix Troy Yoshiro

Felix Troy Yoshiro


Postituste arv : 191
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 30

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:34 pm

Jack jälgis mõnda aega vaikselt tantsijaid ning kaalus siis kas murda läbi rahva massi või ei. Siiski otsustas ta oma tujukate tiibade kasuks ning lendas üle inimeste maanudes ühe suurema laua kõrval, mille peal oli toit. Ta eelistas küll verd, kuid ka šampus läks väga edukalt alla.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:35 pm

Annie liikus imekergelt tantsurütmis ja toetas oma kätt poisi õlgadel, tüdruk oli kontsadega peaaegu poisi pikkune ja neid sai poisile silma vaadata.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:54 pm

Edward astus saali, ta oli kolm päeva metsas kükitanud, et jõuda otsusele kas tulla lossi või mitte. Nüüd läks poiss lihtalt instinktide järgi kohta, kus võiks leida kõige rohkem inimesi. Poiss tundis magusat lõhna tüdrukute juurest kellest ta mõõdus kuid poiss otsustas siiski üksinda lauda istuda. Niikaua, kui ta kellegagi tutvunud polnud ei plaaninud poiss end kellegi eraellu toppida. Edil oli seljas triiksärk, teksad ja must nahkjakk. Poisi jaoks piisavalt viisakas.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:57 pm

Carol tundis libahundi lõhna ''Koer.'' pomises ta vaikselt ning tõusis ja järgnes lõhnale. Kui ta kohale jõudis seisiski ta juba ühe poisi tähendab mehe ees. Carol istus temaga samasse lauda ja uuris poissi uudishimulikult.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 12:59 pm

"Ed tõstis vaistlikult pea, kui tuttavat lõhna tundis, tema ees seisis ilus, arvatavasti temast paar aastat noorem tüdruk. "Tere, Edward Rose, ma olen uus," Edward mõtles kas oleks pidanud tüdruku tantsule paluma ja otsustas sda teha, lihtsalt veidi hiljem.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:01 pm

''Tere,'' ütles Carolyn vastu ''ma olen Carolyn.'' tutvustas ka Carol ennast ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:02 pm

"Kena nimi," pidi poiss mainima ja tõusis püsti, "kas ma võin teid tantsule paluda?"
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:03 pm

Carolyn vaatas poissi üllatunult 'Lõpuks ometi ma saan ka tantsida.' mõtles Carol ning naeratas ''Miks ka mitte?'' ütles Carol Edward'ile ja järgnes mehele.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:10 pm

Edward võttis õrnalt Carolyni kehast kinni ja juhtis rahulikult kuid jõuliselt tantsu. Tüdruk oli kerge ja Eddward keerutas korra teda.
"Sa oled libahundi kohta üpris pisikest kasvu, ma ei ütle seda muidugi paha pärast," mainis Ed.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:12 pm

Carolyn naeris ''Väikest kasvu, aga tugev.'' egotses Carol ning muigas ''Sa oled minust vist kaks aastat vanem?'' küsis Carol Edward'ilt ja tantsis temaga kaasa.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:17 pm

"Ma olen kakskümmend," ütles poiss ja keeras nend teist tantsijate suhtes ümber, "seega, kui sa oled kaheksateist olen ma sinust tõesti kaks aastat vanem. Niikaua, kui sa oled vanem, kui kümme võin ma sinuga suhelda," muigas poiss.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:18 pm

Carolyn naeris jälle ''Ma saan kaheksateist homme alles tegelikult.'' ütles tüdruk ausalt ning muigas.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:21 pm

"Sellisel juhul, palju õnne. Siin ei ole just kuigi suur kingituste tegemis võimalus, aga kindlasti ma toon sulle midagi, kui saa nii karm naine oled siis toon sulle mõne hundi kihva," pakkus Edward, "ja alkoholi, täiskasvanud ikkagist."
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:28 pm

Carolyn jälle naeris ''Aitäh ja sa ei pea mulle ütlema mis sa mulle kingid ja ültse sa ei peagi mulle midagi kinkima.'' ütles Carol Edward'ile ning lähenes talle.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lossi Ball - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Lossi Ball
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Lossi saabumine
» Lossi uurimas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: