TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Vaikne hetk - Page 2 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Vaikne hetk - Page 2 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Vaikne hetk - Page 2 Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Vaikne hetk - Page 2 Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Vaikne hetk - Page 2 Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Vaikne hetk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Felix Troy Yoshiro

Felix Troy Yoshiro


Postituste arv : 191
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 30

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 5:58 pm

"Ma õppisin selle kooliajal pähe, jäin peale tunde." pomises Jay ja muigas rõõmutult poisi järgmise küsimuse peale "Jah, aga siis pead sa ette vaatama, et enam selle saarele ei sattuks." hoiatas ta "Muidu pead jälle aasta otsa siin passima." lisas ta mõrult.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 6:05 pm

"miks sa siia tagasi tulid?" Küsis Drake uudishimulikult. Ta oli unine ja mõtles, et mõned küsimused võib ju küsida, sest Jason tundus täiesti rahulik.
Tagasi üles Go down
Felix Troy Yoshiro

Felix Troy Yoshiro


Postituste arv : 191
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 30

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 6:08 pm

"Ma ei mäleta, tiibadega oli probleeme tahtsin üle selle saare lennata aga kukkusin alla." pakkus ta uuesti üles taevasse vaatates.

OT: Tohib ma vean Isis'e ja ta krandsi ka siia?
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 6:12 pm

OT: Minu poolest tohib küll.

"Oeh, mul vist veab, et minu tiivad pole "päris", või mis?" vastas Drake tehes õhku sõrmedega jutumärgid sõna "päris" alal. Ta viskas ennast murule pikali ja vaatas taevast.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 6:15 pm

OT: Siis ta saabub oma truu ratsu seljas Very Happy

Isis ei mäletanudki millal see juhtus, aga igatahes avastas ta, et istub Nigra seljas. Koer sörkis mööda lossi hoovi ning jõudis lõppuks järveni kus juba tüdrukule tuttavad kogud olid "Hey!" hõiskas ta millegipärast võituka tooniga.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Felix Troy Yoshiro

Felix Troy Yoshiro


Postituste arv : 191
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 30

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 6:21 pm

"Hey Bel." noogutas Jay vaikselt vaatamattagi tüdruku poole. Ta hääl oli liiga ära tuntav. "Wow, täna ei panegi käna?" uuris ta kui märkas lõppuks, et tüdruk ratsutab hoobis oma "hobuse" seljas. Vastust oma küsimusele ootamatta viskas ta uuesti pikali.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 7:25 pm

Drake naeris Jasoni küsimuse peale. Isist nähes viipas ta korra käega ja naeratas. Ta ei tundnudki ennast nii halvasti kui arvas, et siin lossis tunneb. Kui ühe tiivad on ennast täielikult tema vastu pööranud ja teine käib koguaeg käna, võib siin vahepeal päris "normaalne" olla.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 7:29 pm

Isis naeratas säravalt ja hüppas Nigra seljast maha. Otseloomulikult lõppetas ta kõhuli. Ennast uuesti rõõmsalt püsti ajades koperdas ta teise juurde ja kukkus kuskil Darke juures uuesti ninali, kuid ei hakkanud ennast püsti ajama vaid keeras lihtsalt selili.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 7:42 pm

Drake naeris, jälle. Kuid seekord palju valjemalt kui enne. "Oli pehme maandumine?" Küsis ta maas lamavalt Isis'elt "Ja kuidas ma sind kutsuma peaksin?"
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 7:44 pm

OT: Keda kutsuma peaksid?

"Jah, nagu ikka." arvas Isis ja ajas ennast istuli ja vaatas mõtlikult järve mille peegelsiledalt pinnalt hetkepärast spiraalid tõusma hakkasid.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 7:52 pm

OT: Isis't .

"Kas seda teed sina?" küsis Drake Isis'elt, ise vee poole suunates. "Oskad sa midagi veel teha?" Drake tahtis teada, mis võimed teistel on, sest talle hakkas huvi pakkuma, äkki tal on ka mingi võime, mida ta pole lihtsalt avastanud.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 7:56 pm

"Jah." vastas tüdruk naeratades. "Jah, mul on peegliefekt teiste võimete suhtes." lausus ta siis teise küsimuse peale "Aga Jay on tuletaltsutaja ja surnumaag." teatas ta siis jälle selle kummalise võituka häälega.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:02 pm

"Peegliefekt? Nagu saad teiste võimeid omale ka?" Drake'i silmades välksatas hetkeks tuli. Ta vaatas Isis't suurte silmade ja laia naeratusega, ise lootes, et tal on või ta saab ka endale mingid võimeid. Korraga tekkis talle mõte: "Kuule, proovi minu võimeid peegeldada. Äkki on mul mõni avastamata võime!!"
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:05 pm

"Hmm..." ütles Isis mõtlikult "Kui sa valdad mõnda elementi, siis ma saan seda peegeldada, aga kui sul on näiteks mingi kehamutatsioon siis seda ma peegeldada ei saa." arvas Isis mõtlikult.

OT: Mõtlen ise välja?
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:09 pm

OT: Mõtle jah, ma ise ei oska midagi tarka mõelda.

"Aga proovi, palun!" Drake oli elevil nagu väike laps.Ta polnud kunagi endale võimeid soovinud, aga siin, kus kõigil olid mingid võimed, tahtis ka tema endale midagi.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:14 pm

OT: Ok, aga ma pinkutan vist veit üle :S

Isis naeris selle elevuse pärast poisi hääles. "Olgu." nõustus ta ja jättis oma veespiraalid sinna paika. Tüdruk pöördus Drake poole ja vaatas talle otsa ning sirutas siis kaks pihku keskendunult ette. Ühte ilmus hetkepärast veekuul ja teise mini-tornaado. Isis naeris selle peale ja tornaado muutus lilleks. "Sa valdad kolme elementi." ütles ta lõppuks ja lasi käed alla. "Ja kui ma ei eksi oled sa tervendaja." Lisas ta mõtlikult ja tekkitas tuuleiili. Ta oleks ka ise tervendaja olla tahtnud. Siis oleks ta lisaks endale ka teisi ravida saanud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:19 pm

Drake kiljatas vaikselt nagu väike plika. Kõik tema olekus õhkus elevusest.
"Kolme elementi? Tervendaja?" Küsis ta pärast peaaegu maha rahunemist. "Äkki sa seletad mulle selle lahti. Ma ei saa midagi aru. Eriti see tervendaja asi." Drake'i naeratus oli nii suur, et ta juba ise imestas, kuidas ta suunurgad pole kõrvuni kärisenud või põrgulikult valutama hakanud.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:22 pm

Isis naeris poisi rõõmu peale. "Sa valdad vee-elementi nagu mina, lisaks veel õhku ja maad ning terveneja on üpris sarnane sellele minu paranemis värgile, aga saa saad veel lisaks endale, ka teisi tervendada." ütles tüdruk rahulikult "Aga sa pead veel oma oskusi lihvima, praegu pole nendest kasu." lisas ta karmimalt, tundes ennast totakalt, nagu oleks ta mingi elunäinud õppetaja.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:31 pm

"Hmm..las ma proovin" Drake vaatas vee poole, proovis nii, proovis naa ja varsti olid nad Isis'ega läbimärjad. "Oih!" ütles Drake ja naeris. "On sul väga halb läbimärg olla? Vabandust." Poiss vaatas süüdlasliku pilguga tüdruku poole, ise samal ajal katendlikult naerdes.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:33 pm

Isis naeris rõõmsalt "Mul ei ole vee vastu midagi." ütles tüdruk särava naeratusega. "Proovi endale ette kujutleda mida sa veega teha tahad ja siis nagu käsuta seda." soovitas Isis ja hetkepärast auras vesi nende riietelt ära. Tüdruk pööras pilgu järvele ja seal kerkisid uuesti spiraalid mis ta pilgu all, tema ja Drake poole sööstsid ning ennast ümber poisi keerasid, nagu mingid kahtlased maod.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:41 pm

Drake vaatas võlutult veespiraale. Ta oli alati vett armastanud, aga see, kui vesi tema ümber keerles, oli poisi jaoks kirjeldamatu. "Ma proovin nüüd ise" ütles Drake rõõmsalt ja vaatas järve. Hetkeks pritsis vesi järve ääres igale poole laiali, nagu keegi oleks sinna hiiglasliku kivi visanud. Sellele järgnesid väiksemad plärtsatuse moodi asjad üle vee. Noorest mehest sai järsku väike laps, kes lasti vee äärde mängima.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:44 pm

Isis muigas ja saatis spiraalid tagasi järve "Kui see su elu kergemaks teeb, siis aita kättega kaasa." ütles tüdruk ja tõusis püsti. Palju sujuvamalt kui tavaliselt ning tegi käega õhus keerulise kujundi millepeale vesi kaarena järvepinnalt üles tõusis ning tüdruku kutsuva viipepeale Bella juurde hõljus. See järel saatis ta selle tagasi järve ja jäi ootama kas poiss ka proovib seda moodust.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 8:55 pm

Drake tõusis samuti püsti, ning tegi samamoodi nagu Isis oli ennist teinud. Ta kegi õhus käega midagi tähetaolist. Kui kujutis peale neljandat katset veest tõusis ning selle kohal liikus, oli poiss täiesti sõnatu. "aitäh!" oli ainus mida ta öelda suutis, teadmata isegi täpselt, kellele.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 9:01 pm

Isis naeris jälle, lihtsalt koomiline oli vaatata kuidas Drake jändas oma võimetega nagu esimese puumõõga või mänguauto saanud poisike. "Harjutamine teeb meistris." arvas Isis siis ja istus tagasi maha, et jälgida mida poiss veel veega teha otsustab.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 EmptyPüh Aug 07, 2011 9:15 pm

Pealehullumeelset kätega vehkimist tuli veest välja midagi mao sarnast. Silmad oli tal küll natuke liiga viltu ja suu peaaegu selja peal, aga Drake'le see meeldis. Madu liikus kohapeal, õõtsudes paremale ja vasakule. Peale maoga mängimist otsustas Drake järve äärde magama jääda. Ta heitis korra pilgi Isis'ele ning sulges siis silmad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vaikne hetk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne hetk   Vaikne hetk - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Vaikne hetk
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: