TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-

Go down 
+4
Ronald Logan Wing
Drake Cube
Edward Rose
Christina Dawson
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 6:49 pm

Logan vaatas järjekordset uut tüdrukut ja ta ei suutnud vastu panna. Ta lihtsalt pidi temaga rääkima. Nii ta siis läks ja ütles: "Tere! Ma mõtlesin, et oleks tore tuttavaks saada. Mina olen Logan. Aga sa võid mind kutsuda Log'iks."
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 6:52 pm

Jenny naeratas poisile ''Mina olen Jenny.'' tutvustas Jenny ennast vastu ning Ben urises Logan'i peale ''Ben!'' ähvardas Jenny enda pantrit kurja näoga ning tiris ta enda selja taha.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 6:54 pm

"Kas see on sinu panter?" küsis Logan pantrit vaadates. See meenutas talle tema enda oma.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 6:55 pm

"Mul on." teatas Lily Car'ile rõõmsalt ja libistas varukast ühe oma üpris suure mõõga taolise noa.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:01 pm

''Jah minu.'' ütles Jenny naeratades ''Ta on suht tüütu, aga ma ikka armastan teda.'' Jenny paitas Ben'i ja vaatas siis Logan'ile otsa jälle.

OT: Ma ei viitsi hetkel Carolyn'i kasutajasse minna ma kirjutan siia Car'i vastuse.

Carolyn võttis noa vastu ja naeratas Lily'le ning lõikas tordi lahti ''Aga taldrikud?'' küsis Carolyn.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:03 pm

"Mm... Ka mul on panter. Tema nimi on Bruno," ütles Logan. "Ma pean teda oma toas hoidma, muidu ta tapaks kõik ära. Ta on vampiir-panter."
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:06 pm

''Oh, ma tahaks teda näha!'' teatas Jenny ja naeratas ''Ja kuidas ta vampiir-panter on?'' uuris Jenny Logan'ilt ja kükitas, et Ben'i silitada.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:07 pm

Cren jälgis, kuidas Carolyn tordi lahti lõikas ja muigas. Tal ei olnud endal sel hetkel üldse magusaisu. Selle asemel silmitses ta hetkeks Lilyt ja kõndis siis ühe lähedalasuva puu alla, mille tüve najal ta end kükikile maha libistas ja silmad sulges.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:08 pm

"Selle peale ma ei mõelnud." tunnistas Lily, "Oodake üks hetk." lisas ta siis ning endale omase kiirusega oli ta umbes kümne minutiga lossis käinud ning saabus pisut aeglasemalt kui oli tulnud kuna tal oli paremas käes hunnik taldrikuid, vasaku otsas kõlkus tal neli kannu mis olid morssi täis ja ka tassid mahtusid talle pihku.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:10 pm

Annie jälgis Lillyt kelle kätel olid kahtlaselt suur virn taldrikuid.
"Kas ma võin sind aidata," küsis neiu ja tõusis püsti.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:14 pm

"Ee, tule siis millalgi minu tuppa. Pikk koridor, tuba number 666," ütles Logan Jenny'le lahkelt. "Mu sõber muutis. Ma ei näinudki, kui ta seda tegi. Aga ühel hetkel ta hakkas ainult verd jooma ja siis ma sain sellest aru.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:15 pm

"Jah." ägises Lily Annie'le. Tal oli väike probleem üüratu hunniku nõudega, aga ta lihtsalt ei suutnud vastu panna, kui sünnipäev siis ikka pidu ka!!
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:17 pm

''Oh 666 on mu lemmik number!'' ütles Jenny Logan'ile, aga ta ei hakanud ütlema, et ta on elanud põrgus sellepärast ongi ''Aga ma tulen kindlasti jah!'' ütles Jenny Logan'ile naeratades.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:18 pm

"Aga lähme äkki kohe?" küsis Logan. Ta soovis enda tuba näha.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:20 pm

Annie võttis Lilly käest taldrikud ja asetas need pingile, kus ta hetk tagasi istunud oli.
"Meil oleks lauda vaja, aga seda vist lossist siia tooma ei hakka," pomises neid.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:22 pm

Lily pani ülejäänud asjad oma sülest maha "Oo, jaa hakkame küll!" teatas Lily tõsiselt ning suundus uuesti lossi poole kust ta 15 minutipärast tagasi tuli ja ühte üpris suurt lauda järgi lohistas, nii et see maasisse vaod jättis.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:23 pm

Annie lihtsalt kehhitas ülgu ja läks tüdrukule appi, kahekesti oli neil laud varsti paigas.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:41 pm

Rose:
''Jaa ikka!'' nõustus Jenny ning hakkas koos Logan'iga tema toa poole liikuma.

Carol:
''Väga hea!'' teatas Carol ning tõstis kõigile tordi ja vaatas, et 2 inimest on puudu. Ta jooksis puu juurde kus istus Steven ja seejärel tiris ta laua juurde ja siis läks Drake'i juurde ''Tule torti sööma.'' ütles ta talle ja võttis temalt käevarrest kinni, et ta laua juurde tuleks.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:46 pm

Steve vaid võpatas, kui Carolyn teda järsku laua poole vedama hakkas. Ta ei hakanud parem vastu rabelemagi, kuna oli siiski tüdruku sünnipäev, vaid ütles lihtsalt õlgu kehitades: "Mul pole kõht tühi." Mõnda aega jälginud igat inimest, kes tüdruku sünnipäeva olid tähistama tulnud, viis ta pilgu maha.
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:47 pm

''Mh okei.'' nõustus Carolyn ja võttis endale tordi tüki.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:49 pm

Lily'le nii ei läinud Steven oli ta sinna kutsunud, aga nüüd ise peost osa ei võtnud. Tüdruk suundus sinna kus tahes siis Steven oli, ta ei tuvastanud eriti kohta, kuna see polnud tähtis.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:53 pm

Edward võttis omale tükki kooki, lihtsalt viisakuse pärast. "Palju õnne siis, suur kaheksateis ikkagist!" õnnitles poiss tüdrukut uuesti ja embas teda hetkeks.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:59 pm

Carolyn naeratas ''Tänan!'' ütles ta siis ja sõi oma kooki.

OT: Teeme nii, et te tõite lusikad ka xD
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 8:01 pm

OT: Nutikas

Edwardi kook oli paari hetke pärast tühi ja juba ta istuski pingil ja silmitses teisi külalisi. Küll tal oli aega veel nendega tuvumiseks, peale Carolyni teadis ta praegu ainult Isist.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 EmptyPüh Aug 14, 2011 8:04 pm

Cren tundis järsku kellegi kõrvalolekut ja pilgu tõstes nägi ta enda kõrval seismas Lilyt. Vaadates teda hetkeks veidi nukralt, üritas ta naeratada ja sõnas: "Anna andeks, kui sa end veidi kõrvaljäetuna tunned. Ma olen nii loll..." Närviliselt alahuulde hammustanud, silmitses ta tüdrukut edasi ja lisas: "Mul on lihtsalt täna paha olla. Võta kooki." Steve üritas naeratada, kuid samas kirus ennast pahaselt mõtetes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-   Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.- - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Carolyn'i sünnipäev!! jeee... -.-
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: