TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Kui õhtul paremat teha ei ole.. Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Kui õhtul paremat teha ei ole.. Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Kui õhtul paremat teha ei ole.. Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Kui õhtul paremat teha ei ole.. Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Kui õhtul paremat teha ei ole.. Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Kui õhtul paremat teha ei ole..

Go down 
+3
Christina Dawson
Isabel Dark
Steven C. Diaz
7 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 7:52 pm

Kell oli umbes 23:30. Lossi ümbrus ja loss oli kattunud sünge pimedusega, lähedal asuvast metsast kostsid veidrad hääled, ainult akendest kumav valgus võis veel selle veidi õudse vaatepildi pisut värvilisemaks teha.

Paljude jaoks võis see vaatepilt veidi õudne tunduda, kuid mitte Steveni jaoks. Nagu alati, oli ta jälle natukene aega enne keskööd seitsmendal korrusel, katusel. Hoolimata sellest, et tema igaõhtune jalutuskäik lossis läheb läbi kitsa ja madala koridori katusele, oli tema selg siiski tohutult valus. Ta ringutas ennast natuke, mille peale oli kuulda lihastest tulevat kraginat. Noormees muigas.

Ta vaatas taeva poole, mis oli täis pakse pilvi. "Väga hea, vähemalt ei peaks täna siia ühtegi libahunti ilmuma," mõtles ta ja see pani teda õrnalt muigama. Poisil ei olnud lihtsalt mingit viitsimist nende eest põgeneda. Veel vähem siis, kui ta üksi oli. Mõtlikult langetas ta pea ja istus põrandale maha.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 8:02 pm

Umbes viie minuti eest, oli tüdruk oma truule koerale sõnad peale lugenud, enne kui tollel jahile minna lubas. Koer silkas metsapoole jättes tüdruku üksinda välisukse ette seisma. Isis'el oli plaanis minna mõnda torni, kas või surnutorni millest Jay talle rääkinud oli.

Isis oli juba mõnda aega mööda koridore ning treppe järjest kõrgemale ja kõrgemale rühkinud koperdades vahete vahel mõnel treppi astmel või siis oma enda jalgade otsa nagu tal kombeks oli. Jõudnud umbes kuuendale korrusele toetas ta ennast hetkeks vastu seina ning asus siis uuesti ühest eriti kitsast kivi treppist üles minemist. Neiu koperdas mitu korda, kuid oli sellega juba harjunud, ning aietamise asemel vandus oma kohmakust maa põhja.

Jõudnud treppist üles eksis ta koridoriga ning litsus ennast ühte eriti kitsasse koridorimööda seda edasi roomates, selg juba igale poole ronimisest kange jõudis ta ühe luugi juurde midagi mõtlematta keeras tüdruk ennast selili ning lajatas luugile jalaga. Luuk kargas kõigialt vastukajava raksatuse saatel lahti ning higist nõretav ning üpris mullaste riietega tüdruk ronis üles poole jõudes katusele.

Katusel oli jahe, ning ta ei märganud kohe poisi kes seal samas läheduses istus. "Õhk." pomises Isis hingetult ning lõi luugi enda järel kinni jääde lihtsalt püsti seisma ning jumalikult jahedat õhku nautima. Paradiis.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 8:11 pm

Steve oli just pigistanud silmad kinni, õrn naeratus näol ja rahulolu südames, kui järsku oli ta sunnitud oma silmad avama. See kõik käis nii äkiliselt, et ta ei saanud alguses midagi aru. Kõrvu kikitades kuulis ta kellegi aeglast trepist üles tulemist, justkui keegi kedagi lohistaks...

Poiss hoidis hinge kinni, võttis taskust võlukepi ja hoidis sellest kramplikult kinni. Ta ei julgenud hingatagi, kartes kõige hullemat... näiteks mingit täiesti võõrast, hirmsat olendit, keda ta polnud iial näinud või midagi veel jubedamat.

Tema selg oli ärevusest täiesti tikksirge ja reaktsioon kaitseasendiks oli ka juba täiesti olemas. Ta pigistas korraks silmad kinni, kui äkki kuulis ta kellegi vaikset pominat ja kähku silmi avades harjus ta pimedusega kähku.

Temast natukene eemal seisis üks tüdruk.

Cren pungitas üllatusest silmi. Seda oligi ta siis nii hirmsasti kartnud?! Nähes, kui väsinud ja räsitud võõras neiu oli, purskas ta äkiliselt naerma.
Ta peitis näo kätesse, kartes, et võis teda ehmatada ja sosistas vaevaliselt: "Vabandust..."


Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 8:18 pm

Isis oli täiesti pimestatud sellest jahedast ning hubasest õhust, kordki oli see talle veest kallim. Ta sukeldus sellese nautides iga hetke. Peale selist rügamist, et üles saada oli see jahe õhk tõesti, tõeline paradiis. Ta tõstis käed totakalt üles nagu tahaks lendu tõusta.

Tajudes, et keegi on ta juures hakkas ta just pead pöörama kui kellegi naeru kuulis. See tuli talle ootamatult ja pani tüdruku võpatama. Hoolimatta võpatamisest säilitas ta oma valvsuse laskudes hoobilt kükakile kogu kehaga kükitamise käigu võõra poole pöördudes tõstis ta käed kaitsvalt risti oma näo ette ja piilus kergelt kõrvetatud sõrmete vahelt võõrast.

Too oli õnneks kõigest poiss, Isis ei osanud öelda kas temast vanem või noorem, kuid kindlasti mitte ohtlik. Kui noormees naermise eest vabandust palus ütles tüdruk lihtsalt ennast sirgu ajades: "Pole hullu." ning piidles võõrast pilguga.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 8:32 pm

Käed enda silme eest ära võttes, silmitses ta tüdrukut veidi aega natuke võõrastava pilguga, kui siis end püsti ajas ja kätega tagumiku pealt tolmu
pühkides vabandavalt lausus: "Vabandust veelkord. See kõik tuli nii äkki ja..."

Teadmata, mida edasi öelda, naeratas ta hetkeks ja jätkas: "Ma kartsin sind alguses. Arvasin, et sa oled midagi hirmsamat, kui... kui..."

Siis jäi ta vait, teadmata, mida edasi öelda, kartes neidist solvata. Kõik mõtted kokku kogudes ütles ta lõpuks: "...kui tavaline tüdruk."

Endil silme ees see, kuidas tüdruk oli jalaga ühe hea paugu vastu luuki pannud nii, et see lahti lendas, hammustas ta õrnalt alahuulde ja piidles äsja katusele ilmunud tüdrukut natuke aega. Kohe jäi talle silma tema hästi hele nahk, mis pani tema silmad üsna hämaras kohas kissitama. Ta naeratas hetkeks ja ühe sammu neiule lähedamale astudes sõnas ta: "Ma olen Cren." Aeglaselt libistas ta parema käe oma teksade tagataskusse ja vasaku käega tõmbas ta kiirelt läbi oma pruunide juuste.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 8:42 pm

Isis oli selja täiesti sirgu ajanud, kuid ometi oli poiss temast pikem, tõsi mitte palju, ilmselt midagi 1,80 cm. Aga siiski oli Isis'e 1,77 märgatavalt lühem. Neiu püüdis pimeduses poisi silmavärvi tuvastada kuid see ei õnnestunud just kõige paremini.

"Pole vaja vabandada." lausus ta sosinal poisi uue vabanduse peale. Polnud tõesti vaja, sõnad valjud sõnad rikkusid ainul öö nõidusliku ilu ja salapära, mida tüdruk armastas. Poisi järgmise lause peale ei osanud ta muud teha kui ainult kulmu kortsutada.

Seirates poisi selgemalt kui too talle lähemale astus suutis ta tuvastada poisi juuste värvi, kuna see oli heledam kui öö. "Ma olen Isis." ütles tüdruk sama vaikselt, ning tahtis tahapoole astuda kuid ei söandanud seda teha, ta oleks nagu nii sell juhul tagurpidi katuselt alla kukkunud või midagi taolist teinud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 8:51 pm

Cren naeratas, kuuldes tüdruku nime. Ta ütles üsna mõtlikult: "Ah, et Isis... ma pean tunnistama, et sul on väga huvitav nimi..." ja naeratas. Ta tundis, kuidas Isis teda silmitses ja korraks tüdrukule silma vaadanud, võpatas ta hetkeks ja viis pilgu tagasi tema silmadesse.

Steve'i huvitas väga neiu haruldane silmavärv - elektrisinine - ja see pani ta naeratama. Tüdruku silmad lihtsalt kumasid läbi selle pimeduse nii eredalt. Siis ta lihtsalt tiris oma pilgu Isise silmadest, üritades vaadata temast mööda, kaugusse.

Ühe sammu tahapoole astudes, silmitses ta hetkeks Isist ülevalt-alla ja köhatas, üritades mingit jututeemat üles tuua: "Mida sa siin nii hilja teed?"
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 9:00 pm

"Sul on huvitavam." ütles Isis Cren'i lause peale ja piidles poisi ikka veel pilguga tuvastas ta lõpuks ka silmade värvi, kuna see sarnanes noormehe juuksevärvile. Isis isegi ei üritanud kuhugi mujale vaatata vaid seiras poisi pealaest jalatallani püüdes leida mõnda relva.

Seda leidmatta rahunes ta rohkem ning manas näole oma tavapärase naeratuse, siis hetkevältel veel püsti seistes istus ta kaksiratsi katuse harjale ning kallutas pead paremale nagu oleks midagi eriti huvitavat silmanud.

"Kas mul on vaja kuskil olemiseks mingit põhjust?" küsis Isis veidi jahedamalt Cern'i küsimuse peale rääkides ikka veel pisut vaiksemalt kui normaalne, sest öö oli jätkuvalt liiga imeline. "Vaba inimene, vabal maa." lisas ta siis nagu muuseas.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 9:12 pm

Poiss muigas kergelt ja lausus: "Ega's ma halvana seda ei mõelnud... lihtsalt huvitas. Mõned sinu vanused tüdrukud ei julge peale pimeduse saabumist jalgagi toast välja tõsta."

Kiirelt Isis'le selja pööranud, jalutas ta tüdrukust veidi eemale ja seisatas. Noormees jäi jälgima metsa ja puudelatvu, mis aeglaselt tuule käes kiikusid. Aeglaselt silmad sulgenud, kuulis ta puude kohisemist, öökullide huikamist ja enda ühtlasi hingetõmbeid.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 9:17 pm

Isis tõusis endalegi üllatuseks ilma komistamatta püsti ning lisas nii vaikselt, et see sulandus puude kohinaga peaaegu kokku. "Kuu, on minu päike." ta polnud kunagi pimedust kartnud, ega kavatsenudki seda tegema hakkata. Kuu oli see mida ta armastas ja veis see mida ta jumaldas. Pimedus jäi kuskile nende vahele

"Kaua sa lossis olnud oled?" küsis ta siis pisut valjemalt, kuna ei kavatsenud vestulel nii kiiresti sinna sammusesse kohta minna. Oma kohalt kattusel ta ei liikunud ning seiras pilguga eemale läinud poisi.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 9:31 pm

Tüdruku ilusaid sõnu kuuldes kergitas ta vaid kulme ja vaikis, vaadates kõrgelt katuselt alla. Cren keeras pead ja jälgis mõnda aega Isis't ja viis pilgu siis taas enda ette.

"Ma olen siin lossis elanud terve oma elu,"
sõnas Steven, hääl kergelt värisemas.

Et pikemaid küsimusi vältida selle kohta, jätkas ta: "Mõnikord on mul tunne, et ma elan justkui vangis, kuid kuna siin on tegelikult nii palju inimesi, kellega on mul sama mõttemaailm ja -viis, siis ma ei kurda, nalja saab ka mõnikord."
Sügavalt sisse hingates lisas ta veel, "ja sina?"
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 9:39 pm

Isis kallutas pead jälle, aga see kord pigem lapseliku huviga, nagu väike jõnglane kes leidis rohust päevakoera ning ei oska sellega nüüd midagi teha.

Terve elu. Kajas Isis'e peas. Päris karm, tüdruk ise ei kujutaks seda ettegi, elada ilma, et näeksid kunagi maailma, ning veelvähem, elada nägemata metsi ning ookeane, asi millega tüdruk toime poleks tulnud.

Kui poiss tema kohta küsis vastas tüdruk lihtsalt ja jätkuvalt sellel sosinal "Umbes aasta." ta ei pidanud päevikut, ega vaatanud kalendrit, ainult kuu faaside järgi oletas ta kui kaua seal lossis juba olnud on.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 9:51 pm

Steve ohkas vaikselt, kuid üritas veidi kurvast meeleolust olenemata siiski tugev välja paista ja naeratas.

"Mõnes mõttes sul täitsa veab..." tunnistas ta, "nii paljud on mulle rääkinud, kui suur on maailm. Ja mina olen ikka siin terve elu istunud nagu loll."

Cren oli vihane. Ta kummardus ülakehaga üle katuseääre ja sülitas sealt pahaselt alla.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 9:55 pm

Isis lükkas pea sirgeks kuigi ta kulmud jäid kortsu. "Miks sa siis kunagi lossist ära ei lähe?" küsis ta nagu oleks see maailma kõige loogilisem asi, noh temajaoks oligi.

Terve elu mingis lossis, Isis oleks poisi asemel esimest võimalust kasutanud ja lossist kas või põgeneda püüdnud, üks kõik mida lossi siis ka teinud oleks.

Ta püüdis oma huvi viisakamalt väljendada, aga välja tuli nagu alati.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 10:04 pm

Noormees irvitas Isis'e küsimuse peale õrnalt ja kehitas õlgu.

"Ma ei tea. Ma ootan veel. Kõigest hoolimata on see siin siiski mu kodu," ütles ta puhtsüdamlikult ja viis pilgu kaugusse, kuigi väljas ei olnud eriti midagi nähagi.

Ei, ta ei olnud tüdruku peale pahane, et see talle selliseid küsimusi esitas. See ei olnud esimene kord, kui keegi niimoodi päris.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 10:07 pm

Kodu- asi mille tähendust Isis ei mõistnud, temal oli palju kohti ja samas ainult üks koht mida ta võis nimetada koduks. Need olid metsad ja hetkel ainutl see mest mis lossi ümber oli.

Siiski ta noogutas poisi vastuse peale, inimesed olid erinevad- kui noormees üldse inimene oli- ja seal ka Isis'e järgmine küsimus alguse sai: "Sa oled inimene?" uuris ta võimalikult normaalse häälega.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 10:15 pm

Steven ei viitsinud enam püsti seista. Ta keeras ma näo uuesti Isis' poole ja libistas ennast mööda seina aeglaselt alla, kuni jäigi kükili asendisse. Näperdanud oma ketside paelu ja kuuldes tüdruku küsimust, ei vaevunud ta peadki tõstma, kuigi see ei olnud temast eriti viisakas. "Inimene."
Mõnda aega oma ketse uurinud, tõstis ta pilgu, mis jäi seisma neidisel. "Ja ma järeldan millegipärast, et sina ka." Ta naeratas õrnalt.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 10:22 pm

"Jah." vastas tüdruk lihtsalt teadmatta kas see on vajalik või ei. Neiu ei vaevunud isegi kuhugi mujale istuma minema vaid prantsatas uuesti sinna samasse kust tõusnud oli. Ei viitsinud peale seda treppidest üles rühkimist rohkem püsti seista.

"Sul võimeid on?" jätkas ta siis pärimist ning vedas sõrmi nagu kammi läbi oma kergelt higiste ning tolmuste juuste, mis olid mustemad kui öö. Talle meeldis nii oma juustest mõelda. "Mustemad kui öö" pani ta ennast tundma tähtsamana kui ta tegelikult oli. Selline täiesti kahvatu kondikubu, ei midagi muud.

Ta oleks nüüd tegelikult tahtnud mingil määral piisavalt valgust, et Cren'i uurida ning meelde jätta, muidu ei tunne veel ära teist, kui kunagi päevasel ajal kuskil kokku juhtub.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 11:04 pm

"Jah," vastas poiss koheselt. "Võluda oskan ma enda arust päris hästi, kuid peale selle olen endas avastanud võime tulevikku ennustada."

Ta kohendas veidi oma pusa kraed ja silmitsedes hetkeks Isis't, lisas ta sellele veel kähku: "Nojah, kahjuks pole see selgeltnägija võime nii hea, kui ma tahaksin, kuid tasapisi üritan seda arendada küll."

Tõmmates näppudega läbi juuste, sasis ta neid natuke aega ja ütles siis natuke kahetseva hääletooniga: "Noh, tegelikult tunduvad mulle muud võimed palju lahedamad. Näiteks elementide valitsemine või muundumine... aga eks ma olen samas rahul ka sellega, mis mul praegu on." Hetkeks mõelnud, lisas ta veel: "Kes teab, võib-olla tuleb minus veel mingi kolmas võime esile..."
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 11:09 pm

Isis kuulas huviga, ta polnud veel ühegi võluriga kokku saanud, seda võimet tal veel kopeerida polnud õnnestunud, aga samas oli ta kuulnud, et nõidumiskes tuli mingi pilpaga vehkida ja totakaid sõnu öelda. Õnneks teadis ta kuidas seda pilbast nimetatakse.

"Sul on siis võlukepp?" uuris ta õhinal. Nii paljukest, ta ennast teadvat arvas. Ja kui poisil võlukepp oli siis poleks ta lihtsalt suutnud lasta mööda võimalust seda uurida. Uus ja põnev, asi mida ta kindlasti näha tahaks.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 11:18 pm

Nähes, kui õhinale Isis läks, Steven vaid muigas vaikselt ja noogutas tüdruku küsimuse peale. "Jep, on." Ta hakkas kähku oma taskuid katsuma ja pomises samal ajal vaikselt: "Hmm, see peaks kuskil siin olema..." Ometigi ei leidnud ta seda oma taskutest. Kohmetult vaatas ta ühe koha peal ringi, kuni talle jäi silma võlukepp, mis vedeles temast vaid paar meetrit eemal. Meenutades, et see jäi sinna siis, kui Cren otsis enesekaitset "koletise" eest, kes treppidest üles tuli, pani teda vaid irvitama.
Ennast võlukepi poole küünitanud, sai ta lõpuks selle enda haardesse ja sirutas selle ettevaatlikult neiu poole välja, et seda talle näidata.


Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 11:24 pm

Isis kallutas jälle uudishimulikult pead. Kaaludes kas ta peaks küsima luba selle enda kätte võtmiseks sai uudishimu temast võitu ning ta krahmas võlukeppi enda kätte keerutades seda õrnalt nagu oleks see miski mis kergesti puruneda võib.

Ta ei osanud seda eriti hästi poleeritud puupulgast eristada, aga ometi oli see uudne ning huvitav mõeldes hetke poisi võimele lausus ta ainsa loitsu ja ilmselt ka kõige kergema mida ta teadis ning võlukeppi otsa ilmus tuluke.

Sellest tulukesest läks tüdruk täiesti hasarti unustades, et Cren ka seal on kõõritas ta nagu hüpnotiseeritud võlukeppi, seda sõrmede vahel keerutades. "Lahe." pomises ta kõõrdi tuld vaatates.


Viimati muutis seda Isis Nigra Nox (Reede Aug 12, 2011 11:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 11:37 pm

Jälgides natuke aega kõrvalt, kuidas Isis võlukeppi imetles ja sellega mängis, pani teda isegi see imestama, kuidas tüdruk sai võlukepi otsa tulukese. "Kuidas sa seda loitsu teadsid?" küsis ta esimese asjana, endal üllatunud nägu peas. Cren tõusis püsti ja jalutas tüdrukuni.

"Ma arvan, et ma võtan selle nüüd oma kätte. Ma ei taha, et sa omale kogemata mingi hullu loitsu peale paneksid, mida ma pärast maha ei oska võtta," lausus ta ja hakkas naerma.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 11:40 pm

Isis keerutas veel hetkevõlukeppi enne kui vastas "Kunagi kuskilt kuulsin või lugesin, ei mäleta enam." tunnistas tüdruk ning imetles veel hetke seda tulukest, see oli parem kui tulega mängimine kuna oli ta jaoks uus.

Lõppuks ulatas ta võlukeppi vastu meelselt selle omanikule tagasi ning mudis siis lihtsalt sõrmi tahtes veel midagi teha. Lõppuks tegi ta oma rusikasse surutud peo lahti ning hakkas sinna koguma õhus olevat niiskust kuni sai väikse pallikese mille kuju muutma hakkata.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. EmptyReede Aug 12, 2011 11:46 pm

Steven sai vaevalt võlukepi oma tagataskusse pista, kui Isis enda võimeid näitama hakkas. Koheselt sai ta aru, et tüdruk valdab vee elementi, mis tegi Creni natukene kadedaks. Üks tema unistusi...

Silmitsedes, kuidas õhuniiskusest sai mingi ümar, palli-laadne asi, ahhetas ta vaikselt ja jälgis kulm kortsus, mis hakkab edasi saama.

- - -

Ot. Ma lähen magama ja mu mõte ei jookse ka enam. -.- Head ööd sulle! :3
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui õhtul paremat teha ei ole..   Kui õhtul paremat teha ei ole.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Kui õhtul paremat teha ei ole..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Teha enesetappu või mitte?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: