TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Niisama uurimas :D Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Niisama uurimas :D Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Niisama uurimas :D Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Niisama uurimas :D Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Niisama uurimas :D Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Niisama uurimas :D

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 2:02 pm

Carol'il hakkas igav ning ta otsustas minna poiste pesuruumi. Kui ta sinna jõudis vaatas ta kurjakuulutava muigega ringi ning vaatas seal ringi.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 2:11 pm

Drake jooksis igavusest maja peal ringi, tegemata välja millistesse ruumidesse ta sisenes. Kui ta plaaditud seintega ruumi jõudis ja seal Carolyni nägi, vaatas ta talle üllatunult otsa, silmas hetkeks uksel olevat silti ja pahvatas siis valjusti naerma. "Eksisid ära?" suutis poiss vaevu naeru vahele ühe lause pista. Ta oli otsustanud lõplikult eelneva draama ära unustada. Minevikus elamine ei toonud endaga kaasa midagi head, oli poiss veendunud.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 2:13 pm

Carol pööras ringi, näol ikka see sama kurjakuulutav irve. Carol ohkas ning raputas pead ''Poisid.'' pomises ta ning vaatas ka siis silti mis ukse peal oli ''Ei, niisama vaatan ringi.'' vastas siis Carol naeratusega ja kohendas enda soengut väheke.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 2:19 pm

"Toooree" venitas Drake vastu naeratades. Ta astus täielikult ruumi sisse ja sulges enda järel ukse. Natukene aega ringi vaadates, otsustas ta lihtsalt seina äärde istuda.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 2:22 pm

Carol pani enda käe rusikasse ning nägi, et tal läks üks haav jälle lahti. Carol ohkas ning läks kraani juurde ja lasi külmal veel haava peale minna. Roberta sulges valust silmad ja hammustas enda huulde.

OT: Haav läks tal kinni ja nüüd tuli jälle kõik veri lahti... ma loodan, et said aru Very Happy
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 2:35 pm

"Las ma ise" pakkus Drake ennast appi ja asetas enda käe vastust küsimata tüdruku haavale. Kui haav peale paari sekundit paranes, asetas poiss oma käe vee alla, et lasta veel enda käsi verest puhtaks uhtuda. Drake naeratas Carolynile laialt.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 2:36 pm

''Sa ei pidanud.'' ütles Carol peale lühikest vaikust ja silmitses enda parandatud haava.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 2:53 pm

Drake raputas lühidalt pead ning vaatas kohta, kus oli mõned sekundid tagasi olnud veritsev haav. "Millegipärast on mul tunne, et pidin ikka küll" poisi kulm tõmbus hetkeks kirpa, kuid siis ilmus ta näole õrn naeratus.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 2:54 pm

Carol ohkas ''Miks?'' küsis Carol vaikselt ja istus seina juurde.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 3:06 pm

Pagan! mõtles Drake. Jah, see on raske ja kõike muud, aga kui Carolyn ei taha enam minuga suhelda, siis võiks ta seda mulle otse öelda ja ma teaks temast eemale hoida. Peale ülipikka ja kiiret mõteterada ignoreeris poiss küsimust. "Ära ole selline. Mul läheb endal ka tuju ära nii" ta kõlas kui väike laps, kuid ei teinud sellest välja. Poiss võttis istet Carolyni kõrval ja vaatas talle otsa.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 3:16 pm

Carol kuulis Drake'i mõtteid ''Oot, mida?!'' küsis Carol üllatunult ''Ma tahan sinuga veel suhelda, aga see kuidas sa minust hoolid teeb mulle haiget.'' seletas Carol vaiskelt 'Ossa, uus võime!' mõtles Carol peale seda kui oli endale uue võime avastanud.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 3:22 pm

"Ahh?" küsis Drake segaduses. Ta polnud ju oma mõtteid valjult välja öelnud. Vähemalt mitte teadlikult. "Sa kuuled?...Kas ma...?" ei osanud poiss lauset ei alustada ega lõpetada.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyEsm Sept 12, 2011 3:24 pm

''Ausalt ka, ma alles avastasin.'' ütles Carol üllatunud näoga.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 6:17 pm

"Nojah, ma ei imesta ka väga" teatas poiss muiates ja enda poriseid jalanõusid vaadates. "Mismõttes minu hoolimine või see kuidas ma hoolin teeb sulle haiget?" küsis Drake seegaduses. Selle peale hakkas tal mingi ilmatu vana ja nõme laul kummitama. Drake turtsatas hetkeks.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 6:18 pm

''Mul on ikka veel tunded su vastu.'' ütles Carol vaikselt ja vaatas kraanikaussi. Sinna oli ikka veel paar vere tilka jäänud.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 6:22 pm

Poiss tundis selle lause peale südames väikest, kuid valusat torget. Drake vaatas hetkeks sinna kuhu Carolyngi ja lasi kraanikausis oleval veel koos verega kraanist alla voolata. Polnud vaja, et keegi oleks neid nähes oma lollakate mõttetega alustanud. "Ütle mulle siis, kuidas ma peaksin käituma? Mida ütlema? Mida tegema?"
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 6:26 pm

Carol kehitas õlgu ning istus kuhugi maha ''Nii nagu sina tahad.'' ütles Carol kurvalt.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 6:29 pm

Drake toetas end vastu seina, libistas maha istuma ja asetas pea põlvedele. "Mina ei oska sellises seisus mitte midagi teha." Poiss vahtis oma põlvi ning ei pööranud neilt hetkekski pilku.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 6:31 pm

Carol'il hakkas üks pisar põsel voolama ''Krt.'' ütles ta vaikselt ja pühkis selle ära. Peale seda tuli veel üks. Carol ohkas ja lasi sellel voolata.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 6:39 pm

Drake pööras pilgu Carolyni poole. Nähes teda pisarat pühkimas, liikus ta käsi automaatselt tüdruku poole. Drake tõmbas selle kahtlevalt tagasi ning jälgis tüdrukut mõned sekundid. Peale seda pani ta oma käe õrnalt tüdruku õlale. "Ära nuta" palus ta vaikselt.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 6:40 pm

Carol hõõrus oma silmi ning muigas õrnalt Drake'ile.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 7:05 pm

Drake ei osanud midagi öelda ega teha. Ta vaatas Carolyni, seejärel oma kätt tüdruku õlal ja ohkas. Poiss sulges silmad ja hakkas väga tasasel häälel ümisema, üritades unustada kõik muu. Kätt Carolyni õlalt ta siiski ei langetanud.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 7:06 pm

Carol ohkas ja vaatas Drake'i naeratusega.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyTeis Sept 13, 2011 7:28 pm

"Kuidas sa ennast tunned?" küsis Drake tüdrukult pead Carolyni poole pöörates.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D EmptyKolm Sept 14, 2011 11:18 am

''Paremini, aga kõige hullem osa on see, et täna on päev mil ma oma pere tapsin.'' ütles Carol kurvalt ja vaatas täiskuud mis väljas oli. Carol polnud selline kes kohe muutuks, ta võis muutuda ükskõik millal.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Niisama uurimas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama uurimas :D   Niisama uurimas :D Empty

Tagasi üles Go down
 
Niisama uurimas :D
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Raamatuid uurimas
» Lossi uurimas
» Piinamis vahendeid uurimas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: