TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Edward Rose tuba Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Edward Rose tuba Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Edward Rose tuba Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Edward Rose tuba Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Edward Rose tuba Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Edward Rose tuba

Go down 
4 posters
AutorTeade
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 6:58 pm

Edward avas pisikese hõbedase võtmega ukse ja talle vaatas vastu tuba mis oli täpselt tema maitse järgi.

Toas oli üks aken, mustad seinad ja puidust põrand. Ühes toa nurgas seisis suur neeonrohelise päevatekiga voodi. Selle kõrval oli pisikene öölaud mille peal oli poisi äratuskell ja sahtlis oli laptop ning kirjatarbed. Toa teises nurgas rippusid laest alla neoonroheliselt helendavad pulgad mille taga oli pisike 'privaatruum.' Seal oli suur puidust kapp. Kus asusid Edwardi riided ja jalanõud. Voodi vastasseinas seisis raamaturiiul millel oli hunnik vanu raamatuid ja fotosid. Raamaturiiuli kõrval seisis vana mürkroheline tugitool millel oli helelilla padi peal. Valgust andis tammepuust ukse kõrval asuvad kaks õlilampi. Ukse kõrval oli vana paekividest laotud kamin, mis sobis kogu toaga ideaalselt kokku.


Viimati muutis seda Edward Rose (Esm Aug 15, 2011 11:20 am). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:24 pm

Carolyn kõndis pikas koridoris ringi ning komistas igale poole. Ta komistas ka ühe ukse otsa mille ta otsustas lahti teha. Lahti tehes nägi ta seal tuttavat nägu ''Edward!'' hüüdis ta ning sisenes tema tuppa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:25 pm

OT: Miks mu toal vale number on?

Edward tervitas Carolyne käeviipega ja jätkas oma asjade kappi lahtipakkimist. Pidulikumad riided pani poiss rippuma, jalanõud viskas ta kapi põhja ja ülejäänud riided murdis ta lihtsalt kokku ja pani kapi ülemisse riiulisse.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:28 pm

OT: Ma ei tea mina ei muutnud, aga midagi oli mäda nüüd on korras.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:29 pm

OT: Heaküll.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:31 pm

''Mina siin korrusel ei ole.'' ütles Carolyn kurvalt ''Aga mul oli lihtsalt tuju siia korrusele tulla.'' seletas Carol ja naeratas Edward'ile.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:33 pm

"Mis korrusel su tuba on?" küsis Edward ja tiris kotis välja oma pesemisasjade koti mille ta ühte sahtlisse lükkas.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:35 pm

''Teisel.'' ütles Carol kiiresti ning istus poisi voodi peale ja vaatas ta tegevust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:41 pm

"Mhmm, ma arvasn, et kõikide toad on siin korrudel," pomises poiss, "Mida sa muu toast arvad? Ütle ausalt."
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:45 pm

Carol vaatas poissi üllatunult ''Mida ma peaks arvama? Täiesti tavaline ju.'' ütles Carol ausalt ja vaatas toas ringi.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:50 pm

"Ma ei tea isegi," ütles poiss ja lükkas oma kappiukse kinni. Ta oli oma asjad lahti pakkinud, tühja koti viskas poiss suvaliselt voodi alla.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 7:57 pm

Carolyn pani enda käed põlvede vahele ja vaatas enda põlvi naeratusega.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 8:00 pm

"Mida sa naeratad?" küsis poiss uudishimulikult ja kõndis ühe seina poole, et sinna oma lemmik jalgpallurite, lumelaudurite ja paari kena naissurfari plakatid panna.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 8:04 pm

''Ma ei tea.'' ütles Carolyn ja naeratas edasi ''Peale seda kui sina siia tulid olen ma rohkem hakanud naeratama.'' ütles Carolyn Edwardile ja naeratas edasi.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 8:21 pm

Poiss ei olnud kindel as ta sai lause taga peituvast põhimõttest aru ja see hirmutas teda.
"See on tore," ütles poiss vaikselt.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 8:23 pm

Carolyn'il hakkasid negatiivsed mõtted läbi jälle käima, sest talle tundus, et poiss ei taha, et ta õnnelik oleks. Carolyn vaatas nõutuld enda jalgu jällegist ja ei naeratanud enam vaid oli täiesti tõsise näoga.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyPüh Aug 14, 2011 8:35 pm

Poiss lihtsalt kehhitas oma õlgu, talle küll meeldis tüdruk, aga ta ei olnud oma tunnetes kindel. Et vältida piinlikut vaikust hakkas poiss kaminale tuld alla tegema.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyEsm Aug 15, 2011 5:53 am

Carol pani seda tähele ''Las ma teen.'' ütles ta ning ajas leegi enda kätte särama ning viskas selle kaminasse ja oligi kaminas tuli olemas. Carolyn jäi kamina ette istuma ja silmitses seda tuld mis seal oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba EmptyEsm Aug 15, 2011 11:08 am

"Aitäh," pomises poiss ja istus tugitooli. Poiss silmitses oma varbaid, tal polnd õrna aimugi mida ta nüüd ütlema peaks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Edward Rose tuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edward Rose tuba   Edward Rose tuba Empty

Tagasi üles Go down
 
Edward Rose tuba
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Edward Rose
» Rose'i tuba
» Rowena tuba
» Annie Fox tuba
» Logan'i tuba

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: