TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Tornis - Page 3 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Tornis - Page 3 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Tornis - Page 3 Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Tornis - Page 3 Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Tornis - Page 3 Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Tornis

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyEsm Juul 23, 2012 6:32 pm

OT: Midagi sellist. Me võime lihtsalt ära ka lõpetada nii, et lihtsalt ei kirjuta sinna rohkem, ma arvan c: Lihtsam oleks nii vist.

Tuleb jah. Eks ole. Smart. "Ei hakka." lausus Toy ja viskas teki Kevin'ile. Sunnib vastu võtma, kui vaja siis võib ingli sinna teki sisse lihtsalt kinni ka keerata, äkki ei saa välja enam, siis on rahu majas. Kui välja saab, siis hoiab kinni äkki seal teki sees, võimidagi. Kahtlane plaan.. Nagu alati.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyEsm Juul 23, 2012 6:39 pm

OT: Jääb siis nii, I guess.

Kevin noogutas õrnalt ning keris end ise teki sisse, Troyle vähem tööd. "Kui sul külm hakkab siis ma annan selle tagasi," lausus ta kergelt naeratades. Vähemalt soojem oli küll, luks värk nagu ikka. Väga hea plaan, aga hetkel ei lähe seda vist vaja. Poiss suutis end ise ka sinna sisse kerida, kuigi välja saamisega võib probleeme tekkida.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyEsm Juul 23, 2012 7:21 pm

OT: Eks ole. Nii on kõige mugavam.
Mu onupoeg on hea:
Mina: Nii hea on laua peal istuda.
Olle: Ei situ täis, ei situ!!

Jah, Toy'le vähem tööd, nii tore "Kui mul külm hakkab, siis ma toon endale uue teki." lausus Toy otsustavalt. Ei ole vaja, et Kevin talle teki tagasi annaks, eks ole. Kui Kevin ikkagi kavatseb selle teki talle tagasianda, siis Toy toob Kevinile lihtsalt uue, onju. Njah, välja saamisega ei ole vähemalt kohe probleeme, siis kui välja vaja saada on, siis tegeleb.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyEsm Juul 23, 2012 7:37 pm

OT: On c:
Oh god kui tark.

Kevin muigas ning raputas pead:"Niigi pidid mulle ära andma, kui tahad siis ma annan selle sulle tagasi." Ka tema võib põikpäine olla, eks ole. Ja kui Troyl peaks olema kavas see uus tekk tuua siis tõuseb ta lõpuks püsti ja toob selle endale siiski ise. Hetkel on jah kõik väga tore hea, pole vaja jamada sellega.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyEsm Juul 23, 2012 7:43 pm

OT: c:
On jah tark, eks. c:

"Mkm." raputas Toy kindlalt pead. Nii tore oli kahekesi põikpäine olla, eks ole. Siis Toy toob selle kiiresti ära, et Kevin ise tooma minna ei jõuaks, eks. Täpselt. Ilmselt lähima ajajooksul veel ei ole, kui Kevinil just kuskile kiirest ei ole.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyEsm Juul 23, 2012 7:54 pm

OT: GD on siiani lollakas. Kas ma lubasin tal naise süü enda peale võtta? Kurat see idikas tuli kallale, enesekaiste noh. Idioodid. .__. #never watching lies mv ok

"Sa oled põikpäine," teatas mees ning toksast teist õrnalt jalaga. Muidugi tore, esimene sarnane asi peale mitte sõjaka olemise, eks ole. See tal arvatavasti õnnestub ka kui Kevin end tekist õigeks ajaks lahti ei saa keerutatud. Vist nagu ei ole, muidu ei istuks ta arvatavasti nii rahulikult.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyEsm Juul 23, 2012 8:06 pm

OT: Lollakas aga ikkagi, see oli jube kena temast. Ma arvan. Armas ikkagi ju.
Olle küsis, miks me koguaeg OT kirjutame. Küsis kas see on "Olle türa".. Tema ja tema mõttemaailm, ma ütlen..
Nüüd ta killib mu kaisukat, saadab ufode juurde.. Mai tea, miks ma seda kirjutan üldse, a noh.. c:

"Sa oled põikpäisem." arvas Toy naeratades. Kui toy veel istunud ei olnud, siis ta nüüd igatahes istus, kui oli kaminasse jälle mõned halud kenasti juurde pannud. Väga tore ühine omadus muidugi, onju. Eks ole, loodame siis, et see tal õnnestub, kui see vajalik on. Jah, ilmselt küll, nii et ikkagi kõik on hästi.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyEsm Juul 23, 2012 8:20 pm

OT: Armas küll, aga kui ta seda teinud poleks siis poleks ta vangis ja nad mõlemad elaksid õnnelikult koos elu lõpuni ja naine ei peaks teda vanglas vaatamas käima .__.
Issand kui tark lololol, genisu lihtsalt appi geniaalne.
Appikene küll naerukad oh god.

Kevini pea vajus jällegi kaldu kui ta Troyd jälgis. "Ma pole üldse põikpäine," teatas ta kutsikasilmi tehes, äkki on ta armsana usutavam onju. Tuleb päris äge võidujooks tekkideni, I guess. Kevinil on veidi eelist vaja, though. Tekist on ka vaja välja saada. Kõik on väga luks, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyEsm Juul 23, 2012 8:28 pm

OT: Ei no seda küll jah..
Eks ole c:
Siis on hästi c:
Nüüd ta laseb mulle mingit seda versiooni Alphaville Forever Young'ist, mingi räme peenikese häälega on seal noh.. "Do u reali want to fuck forever?" on Olle versioon sellest laulust.
Ja siis tantsis nagu mu vanaema, ehk nagu Janno, ehk siis see.. Tead küll, edasi-tagasi, ja see värk.. Okey, mai oska seletada..

Toy hakkas just seda kenat lauset vastu ütlema, kui ta pilt Kevin'il peatus. Jah, oli küll armas. "Kuidas arvad." pomises poiss siis pilku tulele pöörates. Parem ei vaata enne, kui see armas nägu uuesti ohutult kadunud on. Päris äge oleks jah, kohe palju põnevam, kui üksi minna, onju. Ta peab ennast nii moodi teki sisse sättima, et ta sealt vähe kiiremini minekut saab. On jah, luks värk, onju.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 5:43 pm

OT: Ta on tõsine geenius ma ütlen sulle. -sureb naerukates-
Ma pidin minema, sorry...

Niisiis armas nägu mõjub, huh? Kevsi näole ilmus lai naeratus kui ta mõistis, et nunnu olemine siiski mõjub ka praegusele vestluskaaslasele. "Hyung~," sõnas ta muiates ning togis teist jällegi õrnalt jalaga, sest see paistis hetkel ainuke vabalt liikuv jäse olevat,"Ma võin sind ikka nii kutsuda, eks?" Peab sättima küll jah, aga aega on vist natuke. Küll jõuab.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 6:32 pm

OT: Eks ole c:
Jah noh elan üle, onju. See väike värdjas Olle ajab mu ka ilmselt varsti siit ära, aga ma hoian ilmselt arvutist kümne küünega kinni, kuna ta on pm terve päeva juba oma mingeid mänge mänginud noh. Praegu ta sööb õnneks c:

Mõjub ikka. Kivi mees Toy ei ole. Selle togimise peale vaatas Felix uuesti Kevin'i poole ja naeratas. "Lase käia, kui tahad." lausus ta. Aega on jah pisut. Küll ta jõuab, ja kui ka ei jõua siis lugu sellest ka vist eriti ei ole. Toy saab oma teki kätte ja tuleb ka siis tagasi ja siis on happy end, or something.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 6:53 pm

OT: Hoia jah, nii peabki c:

Mõtle kui tore, polegi kivist onju. Kuigi kivist olemisel on ka täitsa häid pooli, ei saa haiget vähemalt. Kevin noogutas õrnalt. Ei ole happy ending, uhkusel on lõpp peal onju. Pole eriti tore. Arvatavasti ta lihtsalt veeretab ennast tekiga diivanilt maha ja siis sipleb nii kaua kuni väljas on ja loodab, et teki ots kaminasse ei lenda.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 6:57 pm

OT: Onju c: Käib ja kägiseb siin, et ta tahab arvutisse. Ma saatsin ta telekat vaatama.
Aga jah, ma igatsesin sind kallis~ c:

Nii tore, onju. Jah, seda küll, aga see ei tasu end siiski ära. "Ma toon endale vist siiski teki." arvas Toy end jälle püsti ajades ja sinna poiste toa ukse poole suundudes. Kevini kord nüüd, onju. Loodame, et see tekk jah kaminasse ei satu. Muidu peavad kaks tekki tooma ja siis veel selle eelmise teki ära kustutama või kaminasse toppima, et see vaipa ja diivanit põlema ei paneks.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 7:05 pm

OT: Kick that dude.
Mina sind ka~ c: Ma peaks võimete tutvustust edasi kirjutama, I guess.

"Hyung~ Nii ei tohi!" kisendas poiss diivanilt alla lennates ja jalgadega vehkides, üpris kiirelt sai ta tekist välja ning selle ots otsustas siiski kaminast eemale hoida. Kevin haaras teki kaasa, jooksis Troyle järgi ning mässis tolle siis naerdes teki sisse. Olles naermisega ühele poole saanud ilmus ta näole õrn muie kui ta 'palun' lausus.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 7:11 pm

OT: Pärast poole c:
Nii tore c: Peaks jah, ma mõltesin selle Zerb'i alguses kilbiks ja tervenejaks teha, aga see sõltub nüüd sellest, mida sa veel sinna võimete tutvustusse kirjutad vms.

Toy oli üpris üllatunud kui Kevin talle järgi jooksis. "Aga sul on külm siis ju." lausus poiss siis end selle teki seest lahti harutades. "Me võime kahekesi ka selle sees olla." arvas ta osa tekist Kevin'i ümber pannes. See tekk oli täitsa arvestatava suurusega ka. Kahekesi on võib-olla soojem ka ja siis need kaks põikpead ei lähe äkki kaklema ka selle üle, kes teise teki toob.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 7:20 pm

OT: Tubli c:
Pane mis tahad, oma valikul võime tuleb ka ju. +sa võid seda alati muuta ja midagi lisada/ära võtta.
My lesbian sims had a baby~!

Kevin raputas pead:"Ma saan endale ise ka tegi tuua." Siiski naeratas ta õrnalt kui Troy uue pakkumisega välja tuli."Jaa, seda võib ka," lausus ta muiates ning tiris Toyd õrnalt tagasi diivani poole. Jah, vähemalt vaidlemist ei tule. Luks värk, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 7:23 pm

OT: Onju c:
Jah noh, seda küll c:
Sweet c:

Ja sama sai ka Toy teha, onju. Troy naeratas, tema oli oma ideega rahul igatahes. Toy läks ilma tirimiseta ka kaasa, muidu jääb keegi jälle tekist ilma ja see ei oleks üldse tore. Ilma vaidlemiseta on kohe palju parem, onju. On jah.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 7:31 pm

OT: I have the most ridiculous typos ever.

Sai muidugi, aga hetkel pole siiski vist vaja. Troy on geenius, eks ole, peabki rahul olema. Ei oleks tore jah, peab jälle vaidlema hakkama kes teki saab ja siis kes teise teki toob, pole tore. On jah, mõnus rahulik olla onju.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 7:38 pm

OT: Smart, kid.
Mu onupoeg kammib mu juukseid..

Ei ole jah. Nii armas. Kena ja tore ja mida kõike veel, eks ole. Nad siis jõudis kenasti korralikult selle diivanini ka tagasi. Nüüd saab seal soojas olla ja tuld vahtida, võimidagi. Sest nii on ka tore ja hea.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 8:04 pm

OT: Tark jah, eks.
Lololol, tubli laps onju c:

Jah, laome kõik positiivsed sõnad välja nüüd, yaay. Jah, diivan on mõnus pehme ka, väga luks jällegi. Parasiitsõna, I guess. Kevin istus igatahes kenasti diivanile ja tõmbas Troy ka endaga kaasa, sest lükata ja tõmmata ja mida kõike veel on ju nii tore, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 8:06 pm

OT: Onju.
Nüüd peksis siin mingi klaviatuuri, ei lasknud mul vastata. Pähpäh. Tahab püss-püss mängu mängida, lol c:

Jah, tuleb kõik kenasti üles otsida, onju. Luks jah. Tore parasiit sõna. Muidugi on tore. Toy siis maandus kenasti sinna Kevin'i kõrvale onju, ja sättis seda tekki nende ümber, et ikka kena ja soe oleks.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 8:19 pm

OT: PÜSS-PÜSS~

Muidugi tuleb, muidu ei saa ju. Me oleme siiani geeniused, eks ole. On jah tore, eks ole. "Aitäh," sõnas poiss õrnalt naeratades kui Troy tekki nende ümber kohendas. Armas oli, eks ole.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 8:22 pm

OT: Eks ole c:
Kurat, see tõpra tehas peeretas. Jälle. Mitu. Kuradi. Korda. Järjest -.-

Ei saa jah. Nii tore on geeniused olla onju, kõik on kohe palju toredam. "Aga palun." lausus Toy samuti naeratades. Pidigi armas olema, sest armas on tore ja hea ja nii edasi, onju. Palju parem kui miski muu.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Kevin S. Lewis

Kevin S. Lewis


Postituste arv : 175
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2012

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyTeis Juul 24, 2012 8:42 pm

OT: Kick him~

On muidugi, geeniused on targad ja tark on tore niiet järelikult on tore geenius olla. "Hyung~," alustas Kevin jällegi, püsimatu elukas onju. Ta muigas õrnalt enne kui jätkas:"Ma... Ma... Ma arvan, et sa oled lühike." Väike õel Kevin, eks ole. In le hyper mode.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 EmptyKolm Juul 25, 2012 6:09 am

OT: Korras, vastu sain ka. Trolololo.
Sorries, et ma eile ära kadusin. Suur Olle peksis magama noh.

On jah tore. Hea loogika ka muidugi, geenius. Toy plahvatas selle peale naerma. See kõlas lihtsalt koomiliselt. "Ja ma peaks nüüd ütlema, et ma arvan, et sa oled pikk?" küsis Troy siis lõbusalt. Oli tore olla, onju.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Sponsored content





Tornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tornis   Tornis - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Tornis
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tornid :: Lõunatorn-
Hüppa: