TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Kuskil pärapõrgus Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Kuskil pärapõrgus Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Kuskil pärapõrgus Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Kuskil pärapõrgus Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Kuskil pärapõrgus Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Kuskil pärapõrgus

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 3:33 pm

Sireen jooksis lihtsalt karjudes lossipeal ringi. Tal polnud aimugi kuidas ta sinna sattus, ning tal oli juba probleeme paari kohutavalt kummalise toaga. Tüdruk lidus nagu segane mööda lossi ning siis tuhmi mütsatusega vastu seina. Hetkevältel seisis ta püsti vastu seina peaaegu pannkoogiks litsutud ning kukkus siis selili põrandale jäädes lage vahtima. Kus ta oli? Kuidas ta sinna sai? Ja kes ta enne seda oli olnud?
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 4:19 pm

Bry kõndis lossis ringi ning märkas tüdrukut maas lamamas. Bry jalutas temani ''Kõik korras?'' uuris Bry tüdrukult ja vaatas teda uudishimulikult.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 4:47 pm

"Jah, kõik on suurepärane!" teatas Sireen veidi liiga üle pingutatud sarkasmiga, ning pööras pilgu poisile kes teda kõnetanud oli, kuid ei tõusnud siiski püsti. Ega maas lamada ka väga viga polnud.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 4:59 pm

''Kindel?'' küsis Bry tüdrukult ning istus ta kõrvale.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:01 pm

"Muidugi mitte." röögatas Sireen ennast istuli ajades. Tema arust oli see lihtsalt nii ilmselge. "Kõik on sitasti!" lisas ta ning jätkas siis rea roppustega segatud vannete ja loitsudega, ning manamis sõnadega, mida ta teistel otstarbetel kasutada ei osanud.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:04 pm

''Kas tohib küsida, miks?'' küsis Bry naiselt ja vaatas teda.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:05 pm

"Sest siit **** ****** ***** Kuradi lossist ei saa välja." raevutses Sireen. "Ma ei saa isegi koridorist välja." ütles ta siis luksatades silmad järjest vesisemaks muutumas.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:10 pm

''Okei rahune maha.'' proovis Bry tüdrukut rahustada ning hoidis ta käsivarrest kinni.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:18 pm

Sireen istus hetke nagu mõni lüüa saanud inimene kunagi, kuid vabastas ennast siis kiirelt poisi haardest ning koperdas tollest eemale. Ega tema teadnud kes poiss olla võis ning argpüks nagu ta oli, ei hakkanud ta ka asju lähemalt uurma.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:42 pm

Bry kõndis tüdruku juurde ''Nagu ma näen oled sa siia lossi eksinud.'' ütles Bry tüdrukule ''Ma olen Bryce muidu.'' tutvustas Bry ennast ja muigas vaikselt.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:44 pm

Sireen taganes veelgi. "Ma olen PÕGENEJA." ütles ta siis nime mille tavaliselt avaldas. See hüüdnimi oli talle külge jäänud, kui ta kunagi ühest vanglast põgenedes sooritas järelst 30 nurjunud põgenemis katset, ning see oli ka ainus mida ta oma varasemast elust mäletas.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:45 pm

Bry vaatas tüdrukut üllatunult ''Põgeneja?'' küsis Bry üle ''Sa plaanid siit põgeneda?'' küsis Bry siis tüdrukult ja lähenes talle ikka.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:49 pm

Ja siiski Sireen astus veel taha poole kuni jäi selg vastu seina litsutud seisma. "See on mu nimi." ütles ta lihtsalt jälgides pingsalt iga poisi liigutust.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:52 pm

''Ma ei hammusta.'' ütles siis Bry põgenejale naeratades ''Millest see nimi siis tuli?'' uuris Bry ja astus paar sammu tüdrukule lähemale.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 5:55 pm

Sireen litsus ennast veelgi rohkem vastu seina. "Sellest, et ma põgenesin." vastas ta midagi täpsustamatta.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 6:20 pm

''Plaanid siit ka põgeneda?'' küsis Bry uudishimulikult ja uuris tüdrukut mesimagusa naeratausega.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 6:22 pm

"Ei." ütles Sireen kuna see vale oli esimene asi mis talle pähe tuli. Muidu oleks teda veel takkistatud.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 6:24 pm

Bry sai aru, et tüdruk valetas ''Valetad.'' ütles ta siis ''Ma ei takista sind.'' lisas ta veel 'Ma oskan mõtteid lugeda?!' mõtles ta ja muigas enda uue võime peale.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 6:30 pm

Sireen naeratas mesimagusalt. Ning tema oskas võimeid blokeerida vad kui tore. "Ja mina sind ei karda." lisas ta siis. Ja ei kartnudki. Noh, kartis, kuid ei pidanud ju seda kogu aeg välja näitama?
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 6:34 pm

''Kuidas sa siis kavatsed põgeneda?'' uuris siis Bry põgenejalt võibolla ta isegi liitub temaga.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 6:36 pm

"Ma ei põgene." kordas Sireen blokeerides kõik poisi võimed.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 6:41 pm

''Sa oled karm.'' ütles Bry naerdes, sest ta tundis kuidas tüdruk ta võimeid blokeerib ''Ma ennem sain aru, et sa seda teed.''
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 6:45 pm

"Mida teen?" küsis Mel, tal oli juba ennem kavas olnud, et eirab oma võimete olemas olu. Siiski keeras ta hetkepärast poisi kaela ümber tulise ketti mille ots tema kätte hõljus. "Mulle meeldib, kui mehed on koerad." tõlgendas ta oma käitumist näol kurjakuulutav naeratus.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 6:47 pm

OT: O-o....

Bry vaatas ketti mis ta kaela ümber oli ja ta sai kuidagi enda veega selle ära kustutada ''Põgened siit.'' ütles Bry siis tüdrukule.
Tagasi üles Go down
PÕGENEJA

PÕGENEJA


Postituste arv : 35
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 17/08/2011

Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus EmptyLaup Aug 20, 2011 6:52 pm

OT: Very Happy

Egas midagi, kett uuesti kaela, ja ega seda nii lihtne ka kustutada ole. "Ei." ütles tüdruk siis
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuskil pärapõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil pärapõrgus   Kuskil pärapõrgus Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuskil pärapõrgus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: