TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Lossi Ball - Page 4 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Lossi Ball - Page 4 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Lossi Ball - Page 4 Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Lossi Ball - Page 4 Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Lossi Ball - Page 4 Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Lossi Ball

Go down 
+12
Bryce Larkin
Barbara Dunkelschrank
Edward Rose
Felix Troy Yoshiro
Kylie A. Carlile
Andrew Ferguson
Joel A. Faviere
Christina Dawson
Drake Cube
Steven C. Diaz
Isabel Dark
Lily Šaša ŠamalaYwon
16 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Lily Šaša ŠamalaYwon

Lily Šaša ŠamalaYwon


Postituste arv : 200
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyLaup Aug 13, 2011 9:05 pm

"Viisteist." vastas Lily naeratades "Sina?" küsis ta siis kuulatades hetke uut laulu asus ta innukalt sellejärgi tantsima, kuna see oli üpris balletti moodi tegi ta järgi rangjalkset baleriini mida ta oskas isegi paremini kui normaalsetl.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyLaup Aug 13, 2011 9:11 pm

"Aasta vanem olen," vastas poiss. Ta silmitses Lilyt mõnad aega hindava pilguga, kuna neidis ei näinud absoluutselt 15 välja, pigem 3-4 aastat vanem.

Tagasi üles Go down
Lily Šaša ŠamalaYwon

Lily Šaša ŠamalaYwon


Postituste arv : 200
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyLaup Aug 13, 2011 9:12 pm

"Selge." vastas Lily tihast tehes, see tuli tal küll suurepäraselt välja, kuid sellega paljastas ta terve oma valge sääre, siiski oli tüdrukul sellest kama.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyLaup Aug 13, 2011 9:20 pm

Cren turtsatas, nähes Lilyt igasuguseid imetrikke tegemas. "Mingi baleriin oled või?" päris ta, endal kerge lõbususenoot hääles. Ta jälgis mõnda aega saalist tulevat ja sinna minevat rahvast ja siis uuesti Lilyt.
Tagasi üles Go down
Lily Šaša ŠamalaYwon

Lily Šaša ŠamalaYwon


Postituste arv : 200
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyLaup Aug 13, 2011 9:22 pm

"Ei," vastas Šaša rõõmsalt, "Ma võin teisiti ka tantsida." teatas ta siis ning hakkas räppima, neegri räpp ei sobinud kokku ei lossi, ei muusika ja veel vähem sobis see kokku tüdruku maani kleidiga ning tegi selle kõik veel mitu korda koomilisemaks.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyLaup Aug 13, 2011 9:28 pm

Selle peale, mis Lily korraldama hakkas, sai Cren naerukrambid. "Lõpeta ära," naeris ta ja vaatas Lilyle otsa, "mu kõht ilgelt valutab juba naerust!"
"Stepp-tantsu või midagi sellist ei taha tantsima hakata või?" päris ta, muie endiselt näol püsimas. Steve'l oli tunne, et ta polnud ammu nii südamest naernud. Talle tuli uuesti silme ette pilkt räppivast Lilyst ja ta hakkas uuesti naerma.

Tagasi üles Go down
Lily Šaša ŠamalaYwon

Lily Šaša ŠamalaYwon


Postituste arv : 200
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyLaup Aug 13, 2011 9:31 pm

OT: Sellega toleb kohe see meelde Lossi Ball - Page 4 1983665705 XD

Lily naeris kaasa "Stepp oli midagi Hip-hopy taolist?" küsis ta siis meenutades ja hakkas steppima, hoolimatta oma riietusest ja kõrgetest kontsadest suutis ta pärast tandsu lõppetamist täiesti terveks jääda, isegi kleidi äärt ei käristanud.

OT: Ma nüüd magama *haigutab* heatööd.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyLaup Aug 13, 2011 9:50 pm

Ot. Ma vaatasingi seda smaili ja hakkasin räigelt naerma. xD :3 Ööd!
- - -

Steven jälgis kogu aja steppivat Lilyt, naeratus suul ja kui tüdruk oli oma tantsu lõpetanud, Steve juubeldas ja plaksutas, ise hüüdes: "Osav!"
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 5:48 am

Jen otsustas ka lahkuda, aga enne kui ta väljuda jõudis karjus ta kõigile enda deemoni häälega ''Vaffanculo a tutti!'' ehk midagi roppu. Ka Ben urises ja seejärel nad lahkusid.
Tagasi üles Go down
Lily Šaša ŠamalaYwon

Lily Šaša ŠamalaYwon


Postituste arv : 200
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 7:17 am

Lily punastas demonstratiivselt Steveni kiitmise peale ning vaatas siis mida mingi teine tüdruk seal röögib.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 9:27 am

Steve kortsutas kahtlaselt tüdruku röökimise peale kulmu ja puhkes siis naerma, "mis tutist ta jahus?" päris ta Lilyle arusaamatu näoga otsa vaadates. Tüdrukule veel pikalt järele vaadanud, kehitas ta oma-ette õlgu ja viis mõtlikult pilgu maha.
Tagasi üles Go down
Lily Šaša ŠamalaYwon

Lily Šaša ŠamalaYwon


Postituste arv : 200
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 9:45 am

"Ei mina tea." ütles Lily lihtsalt poisi küsimuse peale ise naerda turtsudes. Tüdruk istus Steven'i kõrvale pingile. Kaua ikka veiderdada jaksad?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 9:47 am

Brenda oli balli alguse maha maganud. Nüüd tuli ta kiirel sammul saali ja vaatas koha üle. Polnud väga vigagi. Neiu istus ühe kaugemas nurgas asuva laua juurde ja vaatas muretult, kuidas teised lõbutsevad.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 9:56 am

Kui Cren oli end natuke kogunud, hingas ta korraga sügavalt sisse ja vaatas Lilyle poole: "Tahad edasi tantsida?" Oli kuulda, et parajasti läks käima laul, mille taktis Steven absoluutselt tantsida ei osanud, kuid sel hetkel oli tal sellest siiralt savi. Peaasi, et Lily tantsida saaks ja et tal lõbus oleks.
Tagasi üles Go down
Lily Šaša ŠamalaYwon

Lily Šaša ŠamalaYwon


Postituste arv : 200
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 9:57 am

"Kui sina tahad." vastas Lily rõõmsalt juba oma tavapäraseks muutuva vasutse.

OT: Ma hakkasin selle "siiralt savi" peale täiega naerma XD
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 10:04 am

Ot. Lol. Nii minulik. ;3

- - -

Võttes Lily uuesti käevangu, liikus ta temaga läbi saali. Parajasti käis saalis üks aeglasem lugu. Asetades oma käed nii nagu enne, hakkas Steven tantsima, samal ajal Lilyle silma vaadates ja säravalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Lily Šaša ŠamalaYwon

Lily Šaša ŠamalaYwon


Postituste arv : 200
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 10:37 am

OT: Very Happy

Lily naeratas veel säravamalt ning otsustas see kord juhtimist mitte üle võtta, muidu väsitab Steven'i jälle nii kiiresti ära.
Tagasi üles Go down
Joel A. Faviere

Joel A. Faviere


Postituste arv : 67
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 20/07/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 10:55 am

Nähes, et uus tüdruk tuli ballile kõndis ta tema juurde ''Tohib tantsule paluda?'' küsis Chris ja naeratas tüdrukule.

OT: Brenda!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 11:01 am

Annie astus lossi uksest sisse ja kuulis, erinevalt aia kummituslikust muusikast siin ballile kohaset muusikat. Tütarlaps kehhitas õlgu ja kõndis otsejoones suure ukse juurde. Annie avas ukse ja pidi peaaegu, et shoi saama, kui nägi pidulikkes kleitides neiusid ja triiksärkidega noorhärrasid.
"Eee, tere... Ma ole Annie Lyneyy Fox ja arvatavasti lähen nüüd tagasi sinna kust ma tulin," ütles Annie võimalikult kõvasti ja lasi oma helelillad tiivad alla, et neid oleks võimalikult vähe näha.
Tagasi üles Go down
Kylie A. Carlile

Kylie A. Carlile


Postituste arv : 57
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 11:20 am

London kõndis enda valge pintakuga ballile. Ta vaatas ringi ning otsis kedagi tantsima kutsuda ''Hei, tantsida tahad?'' küsis London esimeselt ettejuhtuvalt tüdrukult ning naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 11:24 am

OT: Ma oletan, et minult?

Annie keeras pea talt küsimuse küsinud poisi poole ja vaatas talle uskumatult otsa.
"Ma tegelikult ei osale peol, ma lihtsalt sattusin siia lossi ja ma arvan, et ma ei sobiks väga su viisaka välimusega kokku," tüdruk naeratas häbelikult ja viskas pilgu endale. Anniel oli seljas liibuv top, kitsad mustad teksad, kõrged kontsad ja seljas, tiibade peal, olid tüdrukul ristatud kaks verist mõõka.
Tagasi üles Go down
Kylie A. Carlile

Kylie A. Carlile


Postituste arv : 57
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 11:35 am

London tegi kurva näo pähe ''Vahet pole.'' ütles London tüdrukule ja naeratas ''Mina olen London muidu.'' tutvustas London ennast kiiresti ja seisis tüdrukul ees, et ta lahkuda ei saaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 11:39 am

"Annie Lynett Fox, kuulduste järgi elavad siin mingid vampiirid, deemonid jms. On see tõsi? Ja nagu sa näed siis ma olen haldjas," pomises Annie ja otsustas, et niigi nägid inimesed ta tiibu ja tüdruk avas need taas.
Tagasi üles Go down
Kylie A. Carlile

Kylie A. Carlile


Postituste arv : 57
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 19/07/2011

Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 11:47 am

''Meeldiv tutvuda!'' ütles London Annie'le naeratades ''Jah elavad ja mina olen siis üks nendest vampiiridest.'' naeris London ''Aga ära karda ma ei ole vägivaldne.'' ütles London kiiresti, et tüdruk kartma ei hakkaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 EmptyPüh Aug 14, 2011 11:53 am

Annie näole ilus muie: "Vampiire ma ei karda, nendega ei ole mul raske võidelda olnud. Mõlemad need mõõgad kuulusid vampiirile. Mis üritus see siin siis on?" Küsis tüdruk uudishimulikult ja kallutas oma pead, tüdruk tõusi korra oma viie jala kõrgusele õhku ja vaatas saali.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lossi Ball - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Lossi Ball
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Lossi saabumine
» Lossi uurimas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: