TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Lossi Ball - Page 6 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Lossi Ball - Page 6 Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Lossi Ball - Page 6 Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Lossi Ball - Page 6 Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Lossi Ball - Page 6 Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Lossi Ball

Go down 
+12
Bryce Larkin
Barbara Dunkelschrank
Edward Rose
Felix Troy Yoshiro
Kylie A. Carlile
Andrew Ferguson
Joel A. Faviere
Christina Dawson
Drake Cube
Steven C. Diaz
Isabel Dark
Lily Šaša ŠamalaYwon
16 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:31 pm

"See on sinust kena, kuid ma siiski teen sulle kingi. Muidugi ma loodan selle eest ka su sünnipäev peole saada, kui sa selle korraldad," ütles poiss teeseldud tõsidusega ja tõmbas tüdruku omale lähemale.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:34 pm

''Ma ei tea kus ma selle peo teengi, sest kõik põhimõtteliselt vihkavad mind siin.'' ütles Carol kurva häälega ning vaatas vahepeal inimesi kes saalis on.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:38 pm

"Vihkavad? Ei usu, sa tundud tore. Mille põnevaga saa siis hakkama said?" uuris poiss ja keerutas tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:41 pm

''No esiteks ma andsin ühele poisile kõrvakiilu selle eest, et ta teeskles, et ma meeldin talle.'' pomises Carol ja vaatas kurvalt maha ''Ja ta tüdruk vihkab mind sellepärast ta tappis mind ära paar tundi tagasi.'' ütles Carol Edward'ile ning jäi vait.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:45 pm

"Poisie andsid kõrvakiilu, sest ta teeskles, et sa meeldisid talle - nõme kutt. Aga keegi tappis sind ära? Ma ei saa tüdrukutest aru, vabandust," ütles poiss ja puuris silmadega tüdrukut, temaarust ei olnud see mingi kuritegu ja keegi poleks pidanud teda sellepärast vihkama.
"Noh mulle sa meeldid, ma ei teeskle seda."
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:46 pm

''Üks teine tüdruk äratas mu hiljem ellu.'' ütles Carol ''Ma meeldin sulle sõbra mõttes.'' pomises Carol ning vaatas Drake'ile kurjalt otsa.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:49 pm

"Ravitseja? Heaküll, ta pidi üpris vihane olema. Ja jah sa meeldid mulle sõbra mõttes, ma ei ole inimene kes ütleb teisele, et armastab teda, et teine temas pärast pettuks. Ma arvan, et sa oled tore tüdruk ja sinuga on meeldiv koos olla," ütles poiss.
"Kui sa soovid, et ma sellega kellele sa iganes otsa vaatasin rääkiksin, siis ma võin seda teha ja su sünnipäevale tuleb vähemalt üks inimene, ma garanteerin seda."
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:52 pm

''Jah ravitseja. Jah ma saan aru me just tutvusime ka, aga me juba tuntsime üksteist kaua aega, aga ta põhimõtteliselt teeskles, et ma meeldin talle rohkem kui sõbra mõttes.'' seletas Carol ''Ma arvan ka, et ainult üks inimene tuleb.'' ütles Carol Edward'ile sünnipäeva lause kohta.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:54 pm

"Korralda pidu ja ma usun, et keegi tuleb veel. See ei olnud sellest poisist kena," arvas Ed.
"Kas sa soovid, et ma toon meile midagi juua. Mõne kokteili näiteks?" pakkus poiss ja lasi tüdrukust korra lahti.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 1:55 pm

''Okei.'' nõustus Carol ja naeratas ''Jah võid tuua.'' ütles Carol Edward'ile ja jäi teda ootama.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:03 pm

Edward läks laua juurde kus joogid olid ning võttis endale ja Carolynile Mojitosid. Poiss andis klaasi tüdrukule ja rüüpas oma jooki.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:10 pm

''Aitäh!'' tänas Carol teda ja punastas ning jõi ka oma jooki.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:14 pm

"Niisiis, kuidas sulle libahunt olla meeldib. Mina tõesti ei viitsi iga kord muunduda kuid mõnikord on see üpris vinge, mulle meeldib päris huntidega võidu joosta." ütles poiss ja jõi oma kokteili tühjaks. Tühja klaasi asetas poiss ühele pisikesele lauale.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:22 pm

''Ma saan ükskõik millal muunduda tegelikult.'' ütles Carol poisile ''Ma muutun täiskuuööl libahundiks, aga muidu muundun lihtsalt hundiks.'' seletas Carol lühidalt ja silmitses Edward'it.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:27 pm

"Mina ei saa muutuda ükskõik millal, aga ma saan lennata, ilma tiibateta ja ma suudan inimeste tegevusi kontrollida. Seda ma väga ei kasuta, inimestele ei meeldi, kui keegi teine nende üle valitseb," ütles Ed.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:29 pm

''Vägev.'' arvas Carol ning naeratas.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:32 pm

"Mõnikord mitte," pomises poiss, "mõnikord ma kaotan enese üle kontrolli ja panen inimesi jubedaid asju tegema. Mitte et see poissi väga huvitanud oleks, aga ui midagi tõsist juhtub ei soovinud poiss jamadesse sattuda.
"Mis on siis selle teeskleva poisi nimi, kas ta on kellegagi koos? Ma olen tähele pannud, et ta on poisi kohta kahtlaselt tundeline."
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:34 pm

''Drake on ta nimi.'' ütles Carolyn vaikselt ''Ja ta on seal enda tüdrukuga.'' ütles Carol kurvalt ning näitas nende poole.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:37 pm

"Ära tee neist välja, sa oled paremat väärt," ütles mees ja lükkas Carolynil näo eest juuksed ära.
"Sa oled väga ilus," mainis poiss.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:39 pm

Carolyn hakkas punastama ja veel väga hullusti ''Aww aitäh!'' tänas ta Edward'it ja muigas.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:44 pm

"Sa ei pea seda häebanema," ütles poiss nähes punastavat tüdrukut. See olukord oli omakorda armas.
"Kas sa sooviksid minuga aeda jalutama tulla?" küsis Edward ja võttis Carolynil käest kinni.
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:45 pm

''Ikka.'' nõustus Carol ja punastas veel rohkem kui Edward temalt käest kinni võttis.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:47 pm

OT: Ma teen teema

"Lähme siis," teatas poiss ja kõndis Carolyniga käsikäes suuret saalist välja.
Saali ukse taga meenus poisile midagi: "Okei, see on piinlik. Ma olen siin uus ja arvatavasti ei leia ma ikkagist ust ülesse."
Tagasi üles Go down
Christina Dawson

Christina Dawson


Postituste arv : 390
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 16/07/2011
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:50 pm

OT: Nõus
Carolyn naeris ''Ma siis juhatan su ise ukseni.'' ütles Carol poisile ning hakkas temaga kõndima.
Tagasi üles Go down
Edward Rose

Edward Rose


Postituste arv : 79
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 EmptyPüh Aug 14, 2011 2:50 pm

OT: Teema valmis
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lossi Ball - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi Ball   Lossi Ball - Page 6 Empty

Tagasi üles Go down
 
Lossi Ball
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Lossi uurimas
» Lossi saabumine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: