TondiLoss

TondiLoss

HomeKKKOtsiLiikmete nimekiriRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
by Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
by Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
by Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
by Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
by Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(23) oli siin foorumil Püh Juul 22, 2012 2:56 pm

Share | 

Kambris

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 23

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

PostitaminePealkiri: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 2:56 pm

Isabel oli taas tunnelitesse sattunud ja sealt ka selle kassikese üles leidnud, kes tal tavaliselt sabas jõlkus. Tüdruk oli tunnelis juba mitmeid tunde hulkunud, ja tal polnud aimugi, mis kell võis olla, kui ta sealt ükskord välja jõudis ning kambrisse ronis.
Esimene asi mis tüdrukule selles koopas silma jäi oli see pisike järv. Cura keeras end kannapealt ringi, valmis ruumist lahkuma, kuid peatus siis. Tegu oli siiski ainult veega ja ta oli ruumis, mis võis olla lossis ainuke, mida ta veel läbi polnud uurinud. Tüdruk pöördus uuesti kambri poole ja samus kassike järel järvest võimalikult kaugele hoides ning käega mööda kambri kiviseina libistades ning ruumi pilguga uurides.

OT: Jace

Jace Sparks

Postituste arv : 38
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 25/07/2012

Tegelane
Nimi: Jace Sparks
Vanus: 25/850

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 3:02 pm

Mees oli oma päeva veetnud järjekordselt keldris. See koht lihtsalt meeldis talle. Pime, teistest eraldatud ja, mis kõige parem oli - siin oli järv. Selge ja puhas. Asi, mida siin leidus vähe. Jace kõndis vaikselt mööda tunneleid järve suunas, tegemata ühtegi heli ja jättes maha mitte ühtegi jalajälge.
Mees jõudis kambri ukseni ja seisatas. Ta tunnetas, kellegi teise kohal olektus. Ta peitis ennast sujuvalt varjudes, ainuke kord, mil ta kirus enda lumivalge särgi peale. Jace ootas ukse juures, vaadates nüüd isikut, kes oli tema juurde tulnud kutsumata. See oli tüdruk. Mees tegi grimassi, mis meenutas, midagi nagu naeru ja irvituse vahepealset.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 3:07 pm

Võõras võis olla küll vaikne, kuid oma lõhna ta varjata ei suutnud. Samuti oli Isabel'il tunne, nagu keegi jõllitaks teda. Tüdruk kortsutas kulmu ja keeras end sinna kust ta arvas kedagi olevat. Siiski kulus tal päris kaua aega enne kui ta tuvastas võõra vampiiri. Tüdruk mõõtis toda hetkeks pilguga ja pööras tollele siis uuesti selja, jätkates ruumis ringi vaatamist. Mida rohkem ta edasi kõndis seda lähemale ta tahtmatult järvele jõudis. Tüdruk seisatas lõpuks järvest paari meetri kaugusel ja kiikas veekogu poole püüdes tuvastada, kui sügav see on. Ei saanud öelda, et see tal õnnestus, kuna vee pinnalt vahtis talle vastu vaid enda peegeldus.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 3:13 pm

"Mida sa siit otsid, plika?" küsis Jace, varjudest aeglaselt välja tulles. Polnud mõtet ennast peita kui oli kristalselt kindel, et teine oli sind näinud. Pealegi sai mees nüüd aru, et tegemist polnud inimesega, kes oli siia ära eksinud. Oli tegemist olendiga, kes võis olla nagu tema. Vampiir või deemon. Või hoopis, midagi muud.
Enda üllatuseks tuli mees nüüd lõplikult varjudest välja, vaadates teist olendid nüüd skeptilise pilguga. Kes ta oli? Mida ta otsis? Kõik sellised mõtted pommitasid mehe aju nagu tuumapommid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 3:20 pm

Cura viivitas pisut vastamisega astudes veele paar sammu lähemale, ning siis uuesti eemale, kui ta ka siis paremini vee põhja ei näinud. "Seda mida sa ei otsi." lausus tüdruk äärmiselt titaliku häälega võõra poole vaatates ning naeratades. Kui teda pilkaks nimetati, siis pidi ta ju selle mõõdu ka välja andma. Mõne hetke pärast tüdruku nägu aga jälle tõsines ning ta kükitas oma kassi kõrvale tõstes looma sülle. Igaks juhuks. Kass oli küll surematu, ja mida kõike veel, kuid ta siiski ei tahtnud riskida sellega, et võõras vampiir ta loomakesele kuidagi otsa peale võiks teha.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 3:29 pm

"Kus sa tead, et ma midagi ei otsi? Sa oled minu ruumides ja mina otsisin asja või tõuku, kes mind häiris. Selleks tõuguks osutusid sina," vastas Jace muigega. Talle meeldis see isik siin. Küll pisike ja lapsik, kuid temas võis saada, midagi paremat. "Kas sa otsisid seda kassi?" küsis mees, astudes paari pika sammuga tüdruku ette ja kassi kõrva tagant südages. "Või hoopis imelist ja seksikat mind?" pakkus mees teist varjanti. Viimast muidugi rohkem kiuse puhuks kui päriselt. Samas - ega sa kunagi ei tea, mis teisel peas võis olla.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 3:38 pm

"Ei teagi, aga ma ei usu, et sa otsid sama asja mis mina." lausus vampiir lihtsalt. "Kui nüüd aus olla, siis ma uurisin lihtsalt lossi. Tunnelite kaudu jõudsin siia ja kass käis minu sabas, mitte vastupidi." võttis tüdruk kõik lühidalt kokku ja turtsatas põlastavalt poisi viimase lause peale ja tõusis püsti. "Kuna ma sain su eksisteerimisest mõni minut tagasi teada, siis ma ei usu, et ma sind otsisin." lausus ta siis mõtlikult. "Ja kui ma olekski sinu eksisteerimisest ennem teadnud, siis ma oleks sind võib-olla otsinud, kui ma su egoga kokku poleks puutunud." arutas ta edasi, rääkides nüüd rohkem endaga ning pöörates teisele ka selja, sest ebaviisakas oli tore olla.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 3:47 pm

OT: Ütle, mida sa soovid? Tahad, et ta ainult sind solvaks? Kakelda? Armastada? It would make my life easier XD

"Aww, kas ma peaksin nüüd viiulit mängima, et sa mu ego solvasis, väike prussakas," küsis mees irvitades. See tüdruk meeldis talle ainult rohkem ja rohkem. Kui ta oleks ainult vanem. Sel oli ju ainult lapsekeha. Või noh... olgu tal oli ka, midagi muud aga mõte jääb samaks. "Jäid rahule siis, mille sa leidsid?" küsis Jace järve juurde minnes ja seda puudutades. Mõnusalt jahe ja värskenav. Nagu alati. "Ning ega sinu iseloom just parem pole. Vampiir oled või?" küsis mees, vett silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 3:54 pm

OT: Kuule ma ei tea ju c:

"Jah, muidugi." lausus tüdruk keelt näidates. "Ei jäänud. Ma leidsin selle järve ja mulle ei meeldi vesi." lausus tüdruk. Jumala ausalt kusjuures ja tegi selle juures üpris ülbe näo pähe ja taganes nüüd nii poisist kui järvest eemale. Mine tea mis ideed sellel pähe tulla võivad, eks ole. Ta ei osanud jätkuvalt ujuda ja veele lähemale minemiseks ka soovi ei olnud. "Ei, inimene olen tead." lausus tüdruk silmi pööritades. "Kui ma vampiir ei oleks, siis ma siin niimoodi ei õiendaks ka, vaid tõmbaks võimalikult kiiresti leebet." teatas Cura tähtsalt, õnnelik oma tarkuse üle.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 4:02 pm

OT: Just asked it away XD

Jace tegi suured silmad pähe ja tegi näo, et see, mis tüdruk oli öelnud oli talle vägagi südamesse läinud. Kui tal muidugi südant oleks. "Kas sa tahad öelda, et see, mida sa teed on õiendamine? Ma arvasin, et mingi mesilane tiirutas siin ringi," vastas mees muigega ja tõusis püsti, mõlemad käed nüüd märjad. Huvitav küll, miks sulle vesi ei meeldi..." mõtles Jace valjult ja oli hetkega tüdruku taga. Mees hakkas aeglaselt teda järve suunas lükkama, ajades kassi kogemata maha. Pff, cats. Only bite and eat mõtles ta mõrudalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 4:08 pm

OT: Idk.

Väga armas. "Siis see mesilane võib siin edasi tiirutada, ma loodan." lausus tüdruk muigega ja võpatas, kui võõras teda järve suunas lükkama hakkas. Esimese reaktsioonina krahmas ta julmalt võõra käest kinni ja lõi küüned sinna sisse. "Sa ainult katsu." urises tüdruk. Ta ei kavatsenud sellest käest lahti lasta. Võõras tuleb taga sinna vette kaasa. Tüdruk saab vett enda ümber õnneks ära aurutada. Ka uppumise ohtu tal ei olnud, kui sellest hoolimata vihkas ta veekogusid. Inimese-elust oli halbu kogemusi, ta ei osanud juba siis ujuda, ning inimesena oli tal olnud võimalus ära uppuda. Ka nüüd kippus ta vee lähedusse sattudes oma rassi unustama.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 4:11 pm

"Ma juba katsungi sind," naeratas Jace kurikavalalt ja võpatas kui teine küünes sisse lõi. Muidugi see väike kriimustus polnud võrreldagi sellega, mis ta selja peal ilutses. Mees liikus aeglaselt edasi, püüdes tüdrukut vähem närvi ajada kui ta juba oli suutnud teha. Oh well. Shit happens. "Miks sa siis vett kardad? Selles pole ju, midagi hirmsat," küsis mees uudihimust. Ta küll teadis inimesi, kes kardsid vett aga vampiir? Mis sellega oli siis nii palju juhtunud, et see juba vett kartis?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 4:16 pm

Isabel urises ja tüdruku kannad kündsid maad, kuna vabatahtlikult ta veele nii lähedale minna ei tahtnud. Mõned üksikud leegid tekkisid tüdruku kätele ja muutusid seda suuremateks, mida lähemale nad veele jõudsid. "See ei meeldi mulle." lausus tüdruk lühidalt, üritades nüüd poisist eemale astuda. Talle tõesti ei meeldinud vesi, ja mingi põikpea pärast ta oma vaistule kuuletumata ei kavatsenud jätta. See vaist kisendas ta peas, et ta sealt kambrist ilusti leebet tõmbaks, et veest võimalikult kaugele saada.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 4:22 pm

Alles nüüd taipas Jace, milles asi oli. Tüdruk kartis vett! No sellele oli tal lahendus olemas. Mees tundis, kuidas tüdruku kannad kündisid maasse ja ta jäi seisma. Jace sulges korraks oma silmad ja manas ette kujutluse, kui tüdruk ujuks vees. Ta istutas selle mõtte tüdruku pähe, lootes, et see rahustab ta maha. "Küll see sulle varsti meeldima hakkab," vastas mees kindlalt. Veeni oli alles jäänud kuskil meeter-kaks. Kui vaja hüppab ta kasvõi ise järgi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 4:26 pm

Isabel raputas pead, kui mingi võõras mõte ta pähe tungis. Ta ei mäletanud küll peaaegu mitte midagi oma pikast elust, kuid kogemused olid tal see-eest olemas. Missiis, et ilma mälestusteta. Selle ujumise mõtte mattis ta paanika igatahes koheselt maha. Tüdruk sisises nagu kass ja üritas iga hinna eest veest eemale saada, olles valmis teisele vampiirile kas või selga ronima, kui see vajalikus oleks pidanud osutuma, kuid ka see oleks riskantne olnud. Hüppab koos temaga vette veel.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 4:30 pm

OT: Ma irvan siin teiselpool XD Su reaktsioon on põnev

Saanud aru, et tüdruk taipas, mis ta peas toimus, mees lihtsalt ohkas masendavalt. See päev tõotas tulla märg ja huvitav. Maybe even bloody. "Tipa-tapa vette nüüd," leelotas Jace rõõmsalt. Järveni oli nüüd meeter jäänud. Sada sentimeetrit. Vesi on tore asi, tüdruk. Sa saad veel aru mõtles mees rõõmsalt ja lükkas siis. Lükkas tundmatut järve suunas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 4:41 pm

OT: Siis on hästi ju c:

Enne kui tüdruk kohutava susina ja vee auruga, mida tekitasid leegid tema ümber, ning otseloomulikult koos võõraga, kelle käe külge ta jätkuvalt klammerdus, vette plartsatas võis hetkeks kuulda kõrvulukustavat kisa. Vees olles paanika hoos võõra kõige täiega vee alla surunud suutis tüdruk end kiiresti uuesti veest välja saada ning tuiskas meeletu kiirusega kambri ukse juurde, mida ta suure ähmiga lahti ei saanud.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 5:02 pm

Mees avas silmad vee all ja nägi tundmatuid mulle üles poole tõusma. Ta tundis ka, kuidas tüdruk ta ainult sügavamle lükkas, kuid järv polnud tegelikult väga sügav. Kuskil kümme kuni viisteist meetrit maksimaalselt. Jace hakkas üles ujuma ja hingas sügavalt kui lõpuks õhku vastu oma nägu tundis. Ta vaatas neiu suunas, kes püüdis ust lahti saada, kuid kahju-kahjus. Uks oli kinni vajunud ja seda ei saanud avada ilma võtmeta. Ning võtit tal polnud. "Tead sa ei saa minust jagu kui püüad mind uputada," vastas Jace oma triiksärki ära võttes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 5:09 pm

Isabel laiatas vihaselt jalaga vastu ust, kui see ei avanenud ning pöördus vihaselt jätkuvalt võõra vampiiri poole. "Kui kahju." sülitas tüdruk ja vaatas oma seda kätt, mille küüned ta poisi kätt oli surunud. Küünte all oli vampiiri verd, mille tüdruk oma kleidi serva pühiks. Veri ei paistnud õnneks musta taustalt välja. Tüdruk aurustas kogu vee oma riietest ning võttis siis sülle kassi, kes ta juurde oli jooksnud, ja püüdis rahuneda.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 5:13 pm

Mees tõmbas ennast järvest välja, püksid läbimärjad, ja raputas oma pead. Vesi tilkus mööda ta nägu alla. Ka seljatagant ja mees kirtsutas nägu kui vesi ta armi puudutas. Ta pani oma särgi kuivale maapinnale ja pööras pead, et vaadata kahte kassi. "Tead mind hakkab juba vägagi huvitama, et kuidas kavatsed sina siit ära saada? Me oleme veest ümbritsetud," lausus Jace, väikese irvitusega. "Ning minu nimi on muidu Jace, kelle käe sa peaaegu küljest tõmbasid," rääkis mees edasi, oma õlga masseerides.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 5:21 pm

Tüdruk sisistas lihtsalt vaikselt. "Kust mina teadma pean? Ma olen esimest korda elu siin ja sa lükkasid mu just järve." nähvas ta. "Ma olen Obscura, ja ise sa oled süüdi." pomises tüdruk oma kassi silitades ning vahete vahel poisile kahtlustavaid pilke visates. Igaks juhuks, kui tollel peaks jälle tekkima tahtmine teda järve lükata.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 5:28 pm

"Mull on tunne, et olen seda nime kuskil varem kohanud..." pomises mees vaikselt, rohkem nagu iseendale, püüdes meelde tuletada, millal ta oli seda kuulnud. Vägagi tuttav nimi oli. Jace raputas ainult pead ja tõusis siis püsti, kõndides Obscura juurde. Ta vaatas tüdruku silmadesse, mis meenutasid lapse omi, kuid sees oli täiskasvanu, enamv-vähema täiskasvanu, mõistus. "See pole tegelikult minu süü. Ise sa tulid siia alla jõlkuma ja ei osanud õigel ajal minema joosta, vastas mees väikese pea raputusega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 5:32 pm

Cura jäglis Jace iga liigutust, kui too tema poole tuli. "Miks see minu süü on? See loss ei ole sinu oma, mul on õigus siin ringi vaatata." lausus tüdruk ennastõigustavalt hakates aeglaselt oma enesekindlust tagasi saama. Ta surus kassi end vastu ja pööras pilgu poisilt. Talle ei meeldinud see uuriv pilk. Kohe üldse mitte. Ta pidas paremaks oma hõbesõrmusega kätt jõllitada.

Jace Sparks

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 5:38 pm

"Ei see pole aga sinu mõistust annab soovida," vastas mees muiates ja siis kätt kassi poole sirutades. Kassi karv oli mõnusalt pehme ja siidine. Vaikus nende vahel oli üsna piinlik ja paks, selle oleks võinud kasvõi noaga pooleks lõigata. "Mida me siis teeme, et siit välja saada?" küsis Jace, kogemata tüdruku kätt puudutades.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabel Dark
Rollikate jumalanna

Tegelane

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   Kolm Juul 25, 2012 5:45 pm

Cura välgutas ähvardavalt hambaid, kui Jace jälle ta kassi silitas. Kass ise ei teinud selle peale teist nägugi, kuna poisi nahk oli sama külm, kui Cura oma. Tüdruk kahtles isegi, et kas kass märkas, et midagi valesti on. "Lööme ukse maha?" pakkus Isabel. "Või läheme tunneli kaudu, kui sellel uksel ka puuet ei ole." lisas ta siis olles õnnelik selle üle, et tal õnnestus kuidagi seda järve värki unustada.

Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Kambris   

Tagasi üles Go down

Kambris
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next