TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Reeglid Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Reeglid Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Reeglid Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Reeglid Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Reeglid Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Reeglid

Go down 
AutorTeade
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Reeglid   Reeglid EmptyLaup Juul 14, 2012 12:30 pm

PALUN HOIDA SELLEL TEEMAL SILMA PEAL, KUNA SEE ON PIDEVAS TÄIENEMISES!

1. Kasutaja nimi = Tegelase nimi.

2. Teiste tegelasi ilma loata ei juhi ning ei tapa.

3. Mitte keegi ei ole kõikvõimas, kõigil on omad vead ja vead ongi tavaliselt just need, mis su tegelast teistest eristavad ja huvitavaks teevad.

4. Max kolm võimet tegelase kohta.

5. Te võite teha nii palju tegelasi, kui soovite, kuid palun olge siis ka nende kõigiga aktiivsed!

6. Ei sõima teisi chatis, tülid on ainult karakterite vahelised ja rollimängus. Päriselu tülid jäägu PM'i ja MSN'i.

7. Saage aru, et adminid ja moded on ka inimesed.

8. Kui te millestki aru ei saanud siis küsige. Selleks on chat'i all Abi teema.

9. Rpg käib meil jätkuvalt kolmandas isikus/jutustajana ning minevikus.

10. Kirjutage nii, et teistel huvitav lugeda oleks. Teile endale ka arvatavasti ei meeldiks vastata postitusele "Mari istus."

11. Ropendada võite nii palju kui tahate, sõimata võite nii palju kui tahate, kuid teeme nii, et väljaspoole rollimängu see väga ei jõuaks. Pole tülisid vaja.

12. Samuti ei ole mõtet teha nii: alguses olete oma teemaga metsas, aga teema jooksul tahate minna lossi ja teete sinna uue teema. Te võite sama hästi ka oma teemat metsas jätkata ja seal samas kogu ülejäänud lossi läbi rännata. See ei ole otseselt reegel, kuna see ei ole kohustuslik, kuid pm on see, et ei oleks kuskil 2-3 lehelisi teemasid liiga palju.

13. Ei tee teemat ja ei lahku sealt järgmise posti või esimese posti jooksul! See on kõige totakam asi üldse, mille peale tulla. Palun ärge tehke nii.

14. Ja olge siis niisama lahedad, ja ärge midagi tuksi keerake. Püüdke minu närvid ka siis ellu jätta ikka, eks?

NB!

1. Lossi alal läheb elektroonika hulluks, ei tööta telefonid, külmkapid, arvutid jne. (Välja toodud tutvustusest.)
2. Kui tahate ujuda, siis minge maa-alusesse järve. Maa peal asuvas järves on mutanteerunud näkid kes teid tõenäoliselt ära söövad. (Välja toodu alafoorumi kirjeldusest.)
3. Loss töötas koolina ammu, seega minu kujutlus võime järgi 1500 või rohkem aastat tagasi.

Ma väga vabandan, et reeglid nii karmid on, ja et ma nii kiiresti ärrituma kipun, kuid mulle tõesti ei meeldi ennast korrata nende inimeste pärast, kes aru ei saa, või lihtsalt ütlevad "Aga ma ei viitsi seda lugeda, seda on liiga palju." Kui te lugeda ei viitsi siis pole teil ka rollimängu foorumis kus kõik põhinebki lugemisel ja kirjutamisel ikka mitte midagi teha.

Teie administraator.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
 
Reeglid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Foorumi reeglid!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Tutvustus & Reeglid-
Hüppa: