TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Vampiir-Pantrit imetlemas Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Vampiir-Pantrit imetlemas Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Vampiir-Pantrit imetlemas Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Vampiir-Pantrit imetlemas Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Vampiir-Pantrit imetlemas Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Vampiir-Pantrit imetlemas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 6:34 am

Jenny kõndis pikas koridoris Logan'iga ''Kumb su tuba on?'' küsis Jen Logan'ilt ning silmitses neid uksi millest ta mööda kõndis.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 6:35 am

Logan oli mõnda aega vait. Siis nägi ta enda tuba ja ütles: "See siin." Ta tegi ukse lahti ja ootas, kuni Jenny sisse läheb.
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 6:42 am

''Aitäh.'' tänas Jenny selle eest, et ta tema ennem sisse lasi, järele tuli ka Ben.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 6:48 am

Siis astus ka Logan sisse ning pani ukse enda järelt kinni. Siis vaatas kiiresti enda toa üle ja tegi Bruno ketist lahti. Enne, kui ta oli Bruno siia ketti pannud, polnud tal aega enda tuba imetleda. "Bruno, nendega tuleb kenasti käituda, nemad on meie külalised!" ütles poiss enda pantrile. Bruno ilmest oli aru saada, et ta sai käsklusest aru.
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 6:52 am

''Nii armas!'' hüüdis Jenny ning hoidis Ben'i kinni, et ta teisele pantrile kallale ei läheks.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 6:56 am

"Teda on väga raske sellistes oludes toita. Ma pean talle mingeid rotte või hiiri otsima," sõnas Logan. "Ma arvan, et peaks varsti metsa minema." Ta vaatas Ben'i ja siis uuesti Jenny't. Ta otsustas Jenny'le tooli tuua. "Palun võtke istet," ütles poiss lahkelt tooliga tagasi jõudes.
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 7:06 am

Jenny naeratas ''Jaa ikka, aitäh.'' ütles Jen Logan'ile ning istus hoides Ben'i enda kõrval.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 7:10 am

Logan võttis enda kotist veepudeli. Ta oli suutnud seda külmana hoida. "Kas soovid?" küsis Logan pudelit Jenny poole sirutades.
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 7:12 am

Jenny noogutas ning võttis pudeli vastu ja jõi sealt vett. Jen jõi paar lonksu ning andis pudeli Logan'ile tagasi ''Aitäh!'' tänas Jenny teda ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 7:14 am

Logan võttis pudeli ning viskas selle oma kotis täpselt samasse kohta. Siis võttis poiss enda pantri sülle ja andis talle ühest teisest, väga väiksesest pudelist juua.
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 7:36 am

''Tahad ma räägin sulle ühe oma saladustest?'' küsis Jenny Logan'ilt ning naeratas,
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 7:40 am

"Olen nõus kuulama," ütles Logan. "Ma oskan saladusi pidada."
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:03 am

Jenny ohkas ''Mu ema on saatan ja ma sündisin põrgus.'' ütles Jenny nii, et poiss seda kuuleks ja vaatas enda pantrit kes ta kõrval oli.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:18 am

Logan'il jäi suus sellise saladuse peale lahti. Ja talle tuli meelde ka see, et 666 tähendab saatanat ja põrgut. "Ahsoo," suutis ta lõpuks öelda.
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 3:54 pm

''Jah... aga ma olen su naaber muidu.'' naeratas Jenny ja vaatas seina.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 3:56 pm

"Mis number?" küsis poiss Jenny't vaadates. Ta pani Bruno maha ning viskas pudeli prügikasti.
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 3:58 pm

''665.'' ütles Jenny ''Ma tahtsin 666 võimalikult lähedal olla.'' Jenny naerats Logan'ile ning silmitses ta pantrit samal ajal enda oma kinni hoidmas.
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 4:00 pm

"Aga kuidas sulle mu tuba meeldib?" küsis Logan ning tõusis püsti, et kaminasse tuli süüdata.

OT: Tuba võid näha teemast Logan'i tuba.
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 4:02 pm

''Väga ilus.'' arvas Jenny ning vaatas toas ringi.

OT: Jap ma vaatasin, minu oma saad ka vaadata Very Happy
Tagasi üles Go down
Ronald Logan Wing

Ronald Logan Wing


Postituste arv : 104
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 4:05 pm

OT: Vaatasin.

"Aitäh. Aga äkki läheksime nüüd sinu tuppa? Ma tahaks seda ka näha," teatas Logan ja vaatas tüdruku poole. Siis ajas ta Bruno minema ning läks taas istuma.
Tagasi üles Go down
Andrew Ferguson

Andrew Ferguson


Postituste arv : 91
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas EmptyEsm Aug 15, 2011 4:08 pm

''Nõus.'' ütles Jenny ning tõusis püsti ja hoidis Ben'i enda juures. Jen kõndis ukse juurde ja ootas Logan'it järgi.

OT: Ma teen enda tuppa teema siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vampiir-Pantrit imetlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiir-Pantrit imetlemas   Vampiir-Pantrit imetlemas Empty

Tagasi üles Go down
 
Vampiir-Pantrit imetlemas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: