TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Lossi uurimas Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Lossi uurimas Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Lossi uurimas Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Lossi uurimas Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Lossi uurimas Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Lossi uurimas

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 3:48 pm

Bry kõndis põhjatorni ning kui ta nägi ühte diivanit istus ta sellele ja hakkas õhuga mängima.

OT: Liituge Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 5:29 pm

Cori jõudis oma viimase sihtpunktini: Põhjatorn.
Rõõmsalt sinna omaette ümisedes sisse keksinud, seisatas ta korraks. Võõrast nähes keeras ta uudistavalt pea natuke viltu. "Tere" ütles tüdruk tagasihoidlikut, kuigi ta esimene mõte oli teeselda, et ei märganud võõrast.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 5:37 pm

Bry tõstis pead ja silmitses tüdrukut samal ajal õhku enda käes
keerates ''Tervist!'' ütles Bry ''Mis sa siin lossis teed?'' uuris Bry
väikeselt tüdrukult mureliku häälega.
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 5:48 pm

"Ma elan siin" vastas tüdruk rõõmsalt naertades ikka veel pead külje peal hoides. Võõras pakkus talle huvi. Ta polnud teda enne siin näinud. "Kaua sa siin olnud oled?" küsis tüdruk uudishimulikult, ise pead tagasi otseseks lükates.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 5:59 pm

Bry vaatas tüdrukut üllatunult ''Vau.'' sai ta ainult öelda ''Ma olen siin nädal olnud umbes.'' ütles Bry ausalt ''Miks sa siin elad?'' küsis siis Bry tüdrukult ning tõusis püsti ja silmitses teda.
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 6:03 pm

"Tulin kodust ära, vanemad hakkasid närvidele käima oma tekita-seda-ja-tekita-toda-ja-keeda-see-vesi jamaga" vastas tüdruk ükskõikselt. "Miks sa siia tulid?"
Cori tahtmine püsti seista oli läinud, seega istus ta diivanile. Siia üleliigset kola tekitada polnud tal tahtmist.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:21 pm

Bry noogutas tüdruku jutu peale ''Ma eksisin siin kohalikus metsas ära ja kui ma seda lossi märkasin otsustasin siia tulla.'' ütles Bry tüdrukule ja naeratas talle ''Ma olen Bryce.'' tutvustas Bry ennast ja kükitas, et tüdruku kõrgusele saada.
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:24 pm

"Mina olen Cori, mu nimi on telelikult palju pikem, aga ma ei kasuta seda" vastas väike tüdruk rõõmsalt ja küktias samuti. Ega ma nüüd siis nii väike ka pole. mõtles ta kleiti kohendades.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:25 pm

Bry krimpsutas nina ning tõusis seejärel kasutas õhku, et tüdrukut enda kõrgusel hoida ''Meeldiv tutvuda!'' ütles Bry sõbralikult ning muigas enda üle.
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:27 pm

OT: Tõstsid mu õhku?? O.O Ma ei saanud täpselt aru.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:28 pm

OT: Jah tõstsin Smile Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:32 pm

"Aiai, lõpeta ära." kiljatas tüdruk valjult naerdes. Vasturelvana kasutas ta läbi akna tulevat niisket õhku, millest vormis vaevaliselt keskendudes veepalli ja kukutas selle poisile pähe. "Ka minul on sinuga meeldiv tutvuda" sõnas ta vastu.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:41 pm

Bry naeris ning lasi tüdruku lahti seejärel kuivatas juuksed kiiresti õhuga ära ja silus neid ''Tore tüdruk oled.'' ütles Bry Cori'le ja naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:48 pm

"Aitäh!" vastas tüdruk viisakalt, lai naeratus näol. Bryce tundus tore olevat, mitte kuri või ebaviisakas nagu paljud teised.
Tüdruk tundis, kuidas tal jahe hakkab. Hetke pärast oli tal väike kleidiga sobiv kampsun seljas.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:52 pm

''Pole tänu väärt.'' ütles Bry ning naeratas tüdrukule ''Kui vana sa oled?'' küsis siis Bry uudishimust ja kuivatas märgi otsi.
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyEsm Aug 15, 2011 8:54 pm

"viiene." vastas Cori ning ootas huviga poisi reaktsiooni. Need olid alati erinevad, kellel imestus, kellel kahtlus ja kellel midagi kolmandat.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyTeis Aug 16, 2011 6:36 am

''Arvasin.'' ütles Bry naeratades ''Ma olen kaheksateist.'' teatas Bry tüdrukule ka siis oma vanuse ning naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyTeis Aug 16, 2011 7:08 am

Cori keeras pea jälle uudishimulikult viltu. Ütleks jah, et kaheksateist. Näeb täitsa selline välja.
Tüdruk haigutas laialt ja sättis ennast diivanile mugavamalt istuma. "Kas sul oma tuba on?" küsis ta lõpuks.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyTeis Aug 16, 2011 7:37 am

''On.'' ütles Bry lühidalt ''Sul on ka ma arvan?'' küsis Bry siis ka tüdrukult ja istus ka diivanile.
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyTeis Aug 16, 2011 7:41 am

"Jah." vastas Cori lühidalt. "Kas sa elad üksi?" küsis tüdruk Bryce'ilt, hääles natuke kurvameelsust.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyTeis Aug 16, 2011 7:49 am

''Jah. Mul pole hetkel sõpra siin kellega koos olla ühes toas.'' seletas Bry ning muigas.
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyTeis Aug 16, 2011 7:55 am

"Tule meie tuppa, Drake on viimasel ajal nagunii pidevalt kuskil ära." pakkus Cori ja vaatas poisile otsa.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyTeis Aug 16, 2011 8:01 am

Bry vaatas ehmunult tüdruku poole ''Kes on Drake?'' oli ta esimene küsimus.
Tagasi üles Go down
Ellie Cori Wilson

Ellie Cori Wilson


Postituste arv : 25
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 14/08/2011
Vanus : 26

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyTeis Aug 16, 2011 8:07 am

"Ma ei oska seletada. Aga kui sa teda tundma õpid, siis on ta täitsa tore" vastas Cori muretult ning lisas: "Ja muide, ta pole väljamõeldud" Millegipärast kiputi arvama, et temavanustel on kujutletavaad sõbrad. Aga igatahes mitte Cori'l.
Tagasi üles Go down
Bryce Larkin

Bryce Larkin


Postituste arv : 59
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 15/08/2011

Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas EmptyTeis Aug 16, 2011 10:25 am

''Ahah.'' oskas Bry ainult öelda ''Kas lähme kohe või tahad veel siin olla?'' uuris Bry Cori'lt ning tõusis püsti.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lossi uurimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lossi uurimas   Lossi uurimas Empty

Tagasi üles Go down
 
Lossi uurimas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lossi saabumine
» Lossi Ball
» Raamatuid uurimas
» Niisama uurimas :D
» Piinamis vahendeid uurimas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: