TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Ööd ootamas. Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Ööd ootamas. Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Ööd ootamas. Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Ööd ootamas. Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Ööd ootamas. Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Ööd ootamas.

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 8:55 pm

Drake istus oma toas voodi peal ja ootas ööd. Tal oli plaanis metsa uurima minna, aga päeval poleks see just kõige huvitavam olnud. Ajaviiteks oli ta koristanud tuba. Viskanud ebavajalikud asjad prügikasti, koristanud oma väikese laua, pannud riided kappi. Nüüd ei osanud ta enam midagi teha.

OT: Ühinege!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 8:57 pm

Annie lendas mööda koridori ringi ja avas suvalisi uksi, salamisi lootes, et köögi ülesse leiab. Tüdruk avas ühe uks ja läks tuppa, ta ei pannud poissi tähelegi.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:06 pm

"Õhtust" kõnetas Drake pooleldi sissetungijat. Ta naeris vaikselt, kuid oli ka veidike ehmunud tüdruku välimuse peale. Mõõgad? "Kuhu sissetungijal kiire on?" küsis poiss, olles üpriski lõbusas tujus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:09 pm

"Oh, tere," ütles tüdruk, kui oli toas poissi märganud, "vabandust, ma ei teadnud, et see sinu tuba on. Ma lihtsalt uurisin lossis ringi."
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:12 pm

"Pole vaja vabandada." vastas Drake ja naeratas. "Dake olen. Mis sinu nimi on?" küsis poiss jutu jätkuks. Ta ei tahtnud enam üksi siin toas passida, ta oli seda juba liiga pikalt teinud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:14 pm

"Annie Lynett, haldjas," ütles tüdruk ja naeratas soojalt. Poiss tundus päris tore.
Tagasi üles Go down
Lily Šaša ŠamalaYwon

Lily Šaša ŠamalaYwon


Postituste arv : 200
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 13/08/2011

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:15 pm

Isis jõlkus lossipeal ringi peas kindel suund. Leida üles Drake tuba. Selle ta ka poole tunnise otsimisega leidis, kui avas mingi suvalise ukse neljandal korrusel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:16 pm

Annie käsi liikus automaatselt mõõga juurde, kui keegi sisse astus. "Oh, see oled sina," pomises neiu l
ja libistas mõõga taas tuppe.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:19 pm

Drake kergitas haldja koha peal kergelt kulmu. Kas haldjad polnud mitte ohutud ja heatahtlikud mitte ringi tormavad, mõõgad seljal. "Haldja kohta näed sa päris teistsugune välja, kui ma arvasin" ütles Drake. "Ise olen deemon, aga suhteliselt kindel, et sa ei pea mulle kumbagi neist mõõkadest rindu torkama." poiss naeratas sõbralikult nagu oleks just midagi väga armsat rääkinud.
Isis'e sisenedes ta naeratas laialt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:21 pm

"Ma olen elanud ohtlikus keksonnas," pomises tüdruk vastuseks, poisi teise küsimuse peale kergitas tüdruk vaid kulme kuid ei õelnud sõnagi.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:22 pm

"Tere." Ütles Isis rõõmsalt ja suundus Drake juurde võttes poisil automaatselt käest kinni ning tundis ennast totakalt nagu mingi armugade mutt kes karda, et ta poiss üle löödakse.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:26 pm

"Te teate üksteist?" küsis Drake vaadates kordamööda tüdrukuid.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:27 pm

Isis seiras korra teist pilguga "Ei." vastas ta siis lihtsalt Drake küsimusele.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:27 pm

"Ei, ma oletan, et ta on su tüdruk," pomises neid vaevukuuldavalt ja laskus maapinnale, et poisi toas ringi vaadata.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:33 pm

"õige" vastas Drake haldjale lühidalt ja vaatas Isis'ele naeratades otsa. Peale seda jälgis tga haldja tegemisi, kuigi tal polnud toas midagi varjata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:35 pm

Haldjas tõusis taaskord õhku, kuna nii oli tal mugavam olla ja vaatas hindavalt Isist.
"Ta on ilus," ütles Annie lõpuks.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:48 pm

"Vägagi." Nõustus Drake tüdrukult pilku pööramata, kuid hetke pärast tegi seda siiski. "Kaua sa siin olnud oled?" küsis ta haldjalt, kelle nime oli ta vahepeal unustada jõudnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:49 pm

"Ma täna jõudsin siia, mulle meeldib siin," ütles haldjas ja lehvitas oma kahvatulillasid tiibu,et õhus püsida.
"Kui kaua te siin olnud olete?" päris ta siis.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 10:03 pm

"Mina olen siin vist paar nädalat olnud, ei ole just kõige kergem koht kus elada" viimase all mõtles poiss Carolyn'i oma...kolme(?) enesetapukatsega. "Sa oled enamus lossist läbi uurinud?" küsis Drake, kuna sellel juhul poleks võimalus, et tüdrukule siin meeldib väga suur.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyPüh Aug 14, 2011 10:37 pm

"Ei, veel mitte. Tegelikult otsisin ma praegu kööki, tahtsin näha kas sealt midagi süüa saaks," vadistas Annie.
Tagasi üles Go down
Isabel Dark
Rollikate jumalanna
Isabel Dark


Postituste arv : 929
Maine : 1
Registreerumis kuupäev : 14/07/2011
Vanus : 30

Tegelane
Nimi: Isabel Obscura Dark
Vanus: 15/719
Rass: Vampiir

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyEsm Aug 15, 2011 5:54 am

"Kui sa vampiir oled siis kindlasti." arvas Isis muigega. "Parem mine keldrisse, seal sööke." arvas ta. Köögis olid küll ahjud ma muu säärane jaburus koos pannide ja pottidega. Maitse aineid oli seal ka, aga põhiliselt siiski toit mis sinna kunagi jäänud oli oli juba ära mädanenud.
Tagasi üles Go down
https://tont.forum.co.ee
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyEsm Aug 15, 2011 11:11 am

"Jamh, köök on natukene metsa läinud, kui nii öelda võib." nõustus Drake. Enda jalgu ta enam kööki vedada ei tahtnud, eriti selle haisu pärast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyEsm Aug 15, 2011 11:14 am

"Heaküll, aitäh. Tegelikult ma mõtlesin, et võiks leida midagi millega relvi õlitada, hülgerasv oleks täiuslik, aga vahet pole," ütles tüdruk lustakalt ja pidi oma tikkkontsadel peaaegu kukkuma.
Tagasi üles Go down
Drake Cube

Drake Cube


Postituste arv : 240
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 06/08/2011
Vanus : 25
Asukoht : Teisel pool ekraani

Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyEsm Aug 15, 2011 11:26 am

"Sa võid metsast midagi või kedagi otsida." pakkus Drake ennast mugavamalt istuma sättides. Tal polnud aimugi, millega relvi võiks õlitada, aga lootis, et temast oli natukene abi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. EmptyEsm Aug 15, 2011 11:30 am

"Mulle õeldi, et siin metsas ei ole vigaseid loomi," nentis haldjas kurba tõsiasja, ta võis ju teistest haldjatest veidi erineda, kuid ta ei soovinud kunagi loomi vigastada.

"Küll ma leian midagi, see vampiir kellelt ma relvad sain neid vist ainult verega märiski, aga ta ei olnud kõige targem. Veri ikkagist roostetab," ütles tüdruk õrna tigedusevarjundina ja hetkeks lõid ta silmad punaselt kumama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ööd ootamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ööd ootamas.   Ööd ootamas. Empty

Tagasi üles Go down
 
Ööd ootamas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: