TondiLoss
TondiLoss
TondiLoss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TondiLoss
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Uudised
Foorum on taasavatud.
Latest topics
» Chat~
Ühel hilisõhtul. Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 4:16 pm

» Toodaloo mothafucka
Ühel hilisõhtul. Emptyby Felicity Mabel Teis Okt 27, 2015 3:37 pm

» Helena Winters
Ühel hilisõhtul. Emptyby Helena Winters Reede Okt 23, 2015 7:47 pm

» Felicity Mabel
Ühel hilisõhtul. Emptyby Felicity Mabel Reede Okt 23, 2015 7:40 pm

» Margi tõlked
Ühel hilisõhtul. Emptyby Safire Damage Nelj Sept 27, 2012 4:31 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Laup Okt 28, 2023 3:03 pm

 

 Ühel hilisõhtul.

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:53 pm

Loss oli täiesti vaikne. Kõik oleks olnud nagu välja surnud. Väljas sadas paduvihma ja müristas. Koridorides olid tänu puudele pikad varjud, mis tundusid kohati õudsadki. Isegi küünlajalgades olevad küünlad võbelesid selle suure tormi tõttu.

Vaikuse lossis katkestas aga kellegi rasked sammud, mida võis kuulda koridorides. Need liikusid Lõunatorni poole. Uks lendas lahti ja üle ukseläve astus torni sisse ei keegi muu kui Steven.
Poiss vaatas ringi, et ega kedagi tornis ei olnud ja liikus siis edasi diivanini, jättes ukse praokile. Istudes mingile tolmu kogunud diivanile, tundis ta, kuidas see tema raskuse all ragises. Steve muigas. Tõmmates enda põuest välja võlukepi, milleta ta mitte kuskile ei liikunud, viibutas ta sellega kamina suunas ja sosistas: "Incendio..."

Kaminas süttis tuli ja poiss naeratas rahulolevalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyPüh Aug 14, 2011 9:57 pm

Annie kõndis kikivarvul lõunatorni poole. Oli vaikne öö ja tüdruk ei soovinud kedagi äratda. Neiul oli seljas helelilla kleit mis läks kokku temad kokkuvolditud tiibade värvusega.

Tüdruk astus torni, ning lõi ehmatusest oma tiivad lahti, keegi juba oli seal. "Tere," pomises neid vaikselt ja kekis meetri kõrgusele õhku, et ta saaks ruumile pilgu peale vista.

Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyPüh Aug 14, 2011 10:05 pm

Steven võpatas järsult, kui kuulis kellegi häält. Ta tõstis oma pilgu ja nägi õhus hõljuvat neidist, kes teda äsja ehmatanud oligi. Vaikselt talle peaga viibanud, vastas Cren: "Tere-tere."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyPüh Aug 14, 2011 10:35 pm

Ka poiss oli ehmatanud ja see tõi tüdrukule muige suule. Annie laskus kergelt maapinnale ja istus Steveni kõrvale diianile.
"Annie Lynett Fox, haldjas," tutvustas neid ennast ja saatis poisi poole mesimagusa naeratuse.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyPüh Aug 14, 2011 10:54 pm

Steve naeratas tüdrukule õrnalt, silmitsedes veidi tema välimust. Neiu sinakashallid silmad meenutasid talle väga kedagi, kuid Cren ei suutnud meelde tuletada, keda. Nii-siis oli ta lihtsalt oma mõtetega teadmatuses.
Kuuldes tüdrukut ennast tutvustamas, noogutas Cren ja lausus: "Steven Cren. Ma olen võlur." Selle kinnituseks viipas ta silmadega enda võlukepile, mille ta kõrvale oli asetanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 11:17 am

"Wow, ma ei ole kunagi võlurit näinud. Ainult nõida. Ma ei suudaks ette kujutada võlukepiga võlumist, haldjad saavad 'käsitsi' võluda või kuidas iganes seda nimetama peaks," vadistas plika, lõunatorn oli üpris hämar ja puhketuba oli päris hubane. Täpselt selline nagu tüdrukule meeldis.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 11:20 am

Cren muigas. Osutades võlukepiga esimesele ettejuhtuvale asjale, milleks osutus tugitool, mis asus kamina kõrval, ütles ta valju häälega: "Engorgio." Ese hakkas kasvama, olles lõpuks mitu korda suurem kui alguses. Siis viis ta uuesti pilgu Annie'le, lausudes: "Nüüd ehk suudad."

Ot. Pean õe arvuti laskma, LOL. xD Ma mingi tunni v poole pärast tagasi. :3
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 11:27 am

Tüdruku silmadest käis imestusest läbi helesinine jutt ja tüdruku tiivad tõmblesid hetkeks. "Mulle meeldib see," pomises ta ja muutis sõrmenipsu ning paari haldjakeelse sõnaga eseme jälle tavaliseks.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 1:06 pm

Kuuldes salapärast haldjakeelt, millega Cren oma elus varem eriti kokku polnud puutunud, kergitas ta vaid imestunult kulme. Märgatas, et Annie muutis tugitooli normaalsesse suurusesse tagasi, noormees turtsatas õrnalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 2:51 pm

"Mis on?" küsis Annie, kui märkas poisi üllatunud pilku. Tüdruk sättis ennast mugavamalt istuma - nüüd sai ta poisist täieliku ülevaate. Nad olid umbes ühevanused, või oli poiss temast umbes aastakese vanem.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 2:57 pm

Oma-ette tüdruku vastuse peale muianud, raputas ta lihtsalt pead, "Ei, pole midagi. Lihtsalt, ma ei ole siin eriti haldjaid kohanud." Viies sõbraliku pilgu neidise silmadesse, Cren naeratas.
"Kui vana sa oled?" päris ta siis, Annie't hetke silmitsenud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 3:15 pm

"17. Kui ma mäletan asju keskajast. Ma arvan, et see on mõni eelmine elu," ütles tüdruk ja üle ta selja jooksis külmavärin, ta mäletas väga jubedaid asju.
"Ja sina?" esitas ka Annie küsimuse.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 3:24 pm

Poiss naeratas kergelt, "Eelmine elu? Huvitav."
Mõnda aega vaikinud, vastas ta siis Annie küsimusele: "Kuusteist olen muidu."
Silmitsedes kaminas põlevaid leeke, vajus ta mõttesse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 3:28 pm

"Sa tundud vanem," lausus neid, kui oli poisile järjekordse hindava pilgu saatnud.
"Siin on ilus, ma ei mõista neid kes siit pageda tahavad," tunnistas haldjas ja lasi pilgul toas ringi rännata.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 3:30 pm

Oma mõtetest tagasi tulnud, naeris ta Annie vastuse üle. "Tõesti?" küsis ta imestunult, "ega ma sullegi 17 ei pakuks." Mõnda aega Anniet jälgides, tunnistas ta lõpuks: "Ausaltöeldes pakuksin su vanuseks 19-20 või nii."

Tusaselt vaatas Steven maha, "ilus on siin küll, küll aga mitte siis, kui siin terve elu istunud olen."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 3:35 pm

"Terve elu? Sa ei ole kunagi põgeneda püüdnud?" küsis tüdruk imestunult, tema peaks siin vastu paar aastat, kui sedagi.
"Siin on vist väga üksik," Anniet ei olnud üksildus kunagi häirinud, kuid poisi kohta ta ei teadnud. Anniel oli siiski tema papagoi kellega ta mõtteid jagas, justkui teine hing.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 3:38 pm

Steven raputas irvitades pead, "Mkm. See on mu kodu. Ja see põgenemine... see tundub jube." Poiss väristas kergelt õlgu. Annie teise küsimuse peale prunditas Steven kergelt oma alahuult, kui siis lausus: "Kusjuures, ei ole. Mul on siin palju sõpru. Ja mu kassipoeg ka lõbustab mind päris tihti." Viimase lause peale hakkas ta naerma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 3:43 pm

Annie muigas kergelt, kuid jäi siiski tõsiseks. Kas ka tema võib hakata seda kohta oma koduks nimetama? Selles polnud ta kindel.
"Ma tulin siia lihtsalt peavarju otsima, inimesed ja nende eelarvamused minusuguste kohta, kõik viskas üle," pomises tüdruk ja naeratas õrnalt, siin midagi sellist ei olnud.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 3:47 pm

Õrnalt alahuulde hammustanud, kuulas noormees Annie juttu, endal kulm märgatavalt kipras, "mm, mis siis juhtus, kui muidugi küsida tohib?" küsis ta hoolitsevalt. Võttes võlukepi kätte, hõõrus ta seda oma kahe peopesa vahel, ise samal ajal mingit tuttavat viisjuppi ümisedes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 3:51 pm

"Minuga püüti katseid teha, õigemini tänu mu vanematele ma selline olengi. Nad on surnud," ütles tüdruk täiesti rahulikult ja vaatas poisi võlukeppi.
"Kas su vanemad on inimesed?" küsis Ann.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 3:56 pm

Cren vaatas Anniet veidi kurva pilguga, kui tüdruk oma kohutavast juhtumist rääkis. "Kahjuuu..." ütles ta siis, u'd eriti pikalt venitades.
"Mm... jep, mu mõlemad vanemad olid võlurid. Või noh, emast ma ei tea midagi, aga ma olen kindel, et ta oli ka võlur," rääkis ta siis kindlalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 4:03 pm

Annie kortsutas poisi u venitamise peale kulmu. Neid tõusis püsti ja vaatas toas ringi, ise samal ajal tiibu liigutades. Tüdruk ei olnud harjunud, et inimesed kaastunnet avaldavad ja tal oli üpris veider olla.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyEsm Aug 15, 2011 4:15 pm

Steve jälgis igat Annie liigutust, kui siis uuesti pilgu kaminasse heitis. Sättides end mugavamalt istuma, tõmbas ta näppudega läbi oma juuste, teadmata, millest rääkida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyTeis Aug 16, 2011 9:42 am

"Kas sa oled Lillyga koos? Ma nägin teid ballil," küsis tüdruk muigega ja meenutas oma kummalist kohtumist teise tüdrukuga. "Vabandust, kui ma ebaviisakas olen," lisas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Steven C. Diaz

Steven C. Diaz


Postituste arv : 183
Maine : 0
Registreerumis kuupäev : 12/08/2011
Vanus : 29

Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. EmptyTeis Aug 16, 2011 1:41 pm

"Lilly?" mõtles Steven hetkeks ja vaadates Anniele arusaamatu näoga otsa, sai ta lõpuks asjale pihta. "Ah Lilyga või?" päris ta ja korraks aknast välja vaadanud, viis ta pilgu uuesti Anniele: "Ei ole. Mis siis?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ühel hilisõhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühel hilisõhtul.   Ühel hilisõhtul. Empty

Tagasi üles Go down
 
Ühel hilisõhtul.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
TondiLoss :: Tähtis :: Arhiiv :: TondiLoss I-
Hüppa: